Dodaj do ulubionych

OGŁOSZENIE

22.11.02, 21:16



Przyjmę do siebie osobę, która uważa się za mierną i pełną braków.

Przyjmę osobę, którą błędne poszukiwania spełnienia pogrążyły w mroku.

Przyjmę osobę, która zmaga się z pytaniami pozostawionymi bez odpowiedzi.

Przyjmę osobę, która znalazła się w kieracie ciągłych prób udowodnienia, że
jest kimś.

Zapewnię jej głębię miłości, której nie mogła odnaleźć.

Dam rodzaj spełnienia, którego nie można dostać za żadne dobra materialne.

Dostarczę radości, która będzie trwać nawet wtedy, gdy przeminą zaszczyty.

Zapewnię bezpieczeństwo więzi miłości, która będzie trwać wiecznie.

A także dam jej braci i siostry, którzy będą ją kochać za to, że jest,
bez stawiania pytań.

BÓG

www2.gazeta.pl/forum/790620,30353,790602.html?f=10374&t=1037996008448






Obserwuj wątek
    • Gość: Imagine Re: OGŁOSZENIE IP: *.unl.edu 22.11.02, 21:36
      O niewdzieczny !!! Przypomniales sobie o swych dziatkach ? A gdziezes byl,
      jak Cie najbardziej potrzebowalismy ? Teraz juz wiemy jak ogrzac sie, jak
      przygotowac strawe. Odejdz !!! I graj w swe kosci, ale w innym zakatku tego
      Universe.
      Czlowiek.
      • e_wka Re: OGŁOSZENIE 22.11.02, 21:56
        juz cos podobnego bylo


        • LISTY DO PANA BOGA
        moze_to_ja 01-07-2002 05:08 odpowiedz na list odpowiedz cytując

        ...i tylko nie pieprz mi o Sądzie Ostatecznym, bo g... mnie to obchodzi,
        nie musiałoby być sądu, gdybyś nie stworzył Pozwanych,Ty Ich stworzyłeś,
        jesteś w pewien sposób
        odpowiedzialny za Ich czyny...
        Nie trzeba było się brać za tworzenie Świata, trzeba było przewidzieć,że
        Wszystko może się wymknąć
        spod kontroli...
        Jesteś jak Ci psychopatyczni naukowcy, którzy chcą klonować ludzi, nie
        zważając na konsekwencje...
        A teraz zwalasz wszystko na Innych, bo niby każdemu dałeś Wolną Wolę...
        G... prawda !
        Wolna Wola...akurat!
        Piekło albo Niebo...
        A moja Wolna Wola chce wybrać NIC, moją Wolną Wolę g... obchodzi Twój Sąd
        Ostateczny i ten cały
        "przydział mieszkań" w użytkowanie wieczyste,
        moja Wolna Wola nie stawi się na Rozprawę...
        Podobno wolna wola ?
        Chyba mnie siłą nie doprowadzisz?
        Moja Wolna Wola nie wierzy w Twoją sprawiedliwość...
        A tak wogóle, to będziesz sądził Innych za Twoje błędy ?
        Sprytnie...

        Moja Wolna Wola kiedyś w Ciebie wierzyła..., nie zgadzała się..., nie
        rozumiała..., ale wierzyła w sens
        Twojej "zabawy", bo byłeś tak Wielki,że wydawało jej się ,że jest za
        Mała ,żeby zrozumieć...
        Teraz zmalałeś...i malejesz coraz bardziej...i bardziej...i..
        A ja mówię mam gdzieś takiego Boga, ja chciałam wierzyć w innego...
        G... mnie obchodzi czy jesteś czy nie...
        Niczego to nie zmienia...
        Jak jesteś i jesteś tak Wielki, to rozumiesz dlaczego tak mówię i nie masz
        do mnie żalu...
        A jak Cię nie ma , to tym bardziej nie ma to żadnego znaczenia...
        A jeżeli jesteś,nie podoba Ci się to co mówię i będziesz mi groził jakimś
        Piekłem...
        To spadaj...Takiego Boga nie chcę...
        Takim Bogiem mógłby być każdy...
        Siedzisz nie wiadomo gdzie, nudzisz się cholernie...i lepisz ludziki z
        plasteliny...
        Dla swojej rozrywki wymyślasz coraz to nowsze reality show i kusisz
        plastelinowe ludziki nagrodami...
        Niebo objecujesz !
        hahahaha
        Inaczej mogły by nie chciec brać w tym udziału,co?
        A potem co niektórych uczestników zabierasz do Siebie...,że niby to taka
        Wielka Nagroda...
        G...a nie Nagroda...
        To jest tylko nagroda dla Ciebie,żebyś się nie nudził...
        Zabierasz Zabawki do swojego pokoju i pozwalasz im wierzyć,że niby takie
        wyróżnione...,
        ale One przecież kiedyś zobaczą, że na złotej półce tez osiada kurz...
        I co wtedy?

        A jeżeli straciłeś kontrolę nad Światem... i przegrałeś...,
        to bądź honorowy i strzel sobie w łeb...
        I niech się to Wszystko rozpieprzy w cholerę

        Ale Nas zbaw ode złego
        Amen



        Ps.Czekam na dzień w którym będę Cię mogła przeprosić,
        jeżeli nadejdzie a Ty mi powiesz "spadaj"
        to ja to zrozumiem...
        Nie jestem taka Mała...

        • Gość: Imagine Re: OGŁOSZENIE IP: *.unl.edu 22.11.02, 22:59
          BRAWO !!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze dodam: SPADAJ DZIADU !!!!!!!!!!!!!!To teraz modne.
          Pozdr, Imagine.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka