IP: iB.rudanet.com:* / 192.168.1.* 10.03.03, 23:05
równaj w dól "Psychologio" !!!
Cześć Twej pamięci ! W koncu i Ciebie dopadła czato-kultura, rzygowino-moda,
..... i medialnośc tfu.
Padłaś ostatnia, chwała Ci za to.

Iam seges est ubi Troia fuit.

Carduss jesteś wielka niezależnie od wątku. Wielki ukłon podziwu. Za te
walki z wiatrakami ludzkiej małości, na tych wszystkich "zaspermionych"
wątkach i walki o łyk zdrowego powietrza w morzach żółci rozlanych przez
te "anielskie zdziwione żony ".
Powodzenia. )))) Lecz głupców jest poczet nieprzeliczony.
+ oak
Obserwuj wątek
    • Gość: Sławek Re: ewolucja IP: *.pke.pl 10.03.03, 23:17
      I tak się "Psychologia" długo trzymała.
    • procesor Re: ewolucja 10.03.03, 23:17
      Oak! Ty nad poziomy wylatuj!!..

      :))

      Nie mamy wpływu kto tu zagląda nie??
      Czy to Oak, czy Janek_piewca_spermy..
      • Gość: oak jedna prośba IP: iB.rudanet.com:* / 192.168.1.* 10.03.03, 23:48
        procesor napisała:

        > Oak! Ty nad poziomy wylatuj!!..

        Ty, oak !!! ..... na inną nutę nie umiesz ???
        ... sama sobie wylatuj i ze mnie zleź, ok ...
        • procesor Re: jedna prośba 11.03.03, 10:16
          > Ty, oak !!! ..... na inną nutę nie umiesz ???
          > ... sama sobie wylatuj i ze mnie zleź, ok ...

          Jaki drazliwy!
          Mimoza wprost!
          :))
          Nie zejdę. :))
          A tak w ogóle chodziło Ci o to że w ogóle śmiałam się odezwac - czy o to że w
          zwrocie było TY?? Jeśli to drugie - pretensje prosze zgłaszać do Adasia M.
          :))

          Oaku przeciez możesz to forum ciagnąć w górę albo wcale się tu nie pojawiać. A
          jeśli się pojawiasz czasem - czy twoje ironiczne uwagi na temat poziomu na
          forum podnosza tenże poziom??..
          :))
    • kwieto Do roboty! 10.03.03, 23:43
      Watki zakladac, nad poziomy wylatac :")
      • procesor :)) 11.03.03, 10:01
        Uuuuuu, Oak wieszcza Adasia nie lubi.. :))

        Mnie tez. Hihihi.
    • vicca Re: ewolucja 11.03.03, 10:05
      Akbar Allah!

      Nikomu nie można zabronić wejścia, aczkolwiek wątki takowe o jakich piszesz Oak
      można generalnie ignorowac.

      Ale coś w tym jest co piszesz. Jak sobie przypomnę rok temu...

      Pzdr ciepło Vicca
      • Gość: Mevillian Re: ewolucja IP: *.blich.krakow.pl 11.03.03, 10:39
        Witam..

        > Nikomu nie można zabronić wejścia, aczkolwiek wątki takowe o jakich piszesz
        Oak
        >
        > można generalnie ignorowac.
        mozna.. dziwnym trafem nie sa ignorowane.

        > Ale coś w tym jest co piszesz. Jak sobie przypomnę rok temu...
        >
        jestem na "psychologii" troche krocej niz rok... [jako obserwator]. I masz
        racje vicco..
        a tak swoja droga, obserwujac inne fora, zastanawialam sie, dlaczego nie ma tu
        moderatora..? czy ktos ze starych bywalcow [przepraszam za "starych" :>] moglby
        mi to wyjasnic?
        Pozdrawiam, polwiosennie, polsennie,
        Mevillian

        • kwieto Re: ewolucja 11.03.03, 19:11
          Lepiej, ze nie ma moderatora.
          A co do narzekania "kiedys to bylo fajnie" to:

          A) sami zesmy do tego dopuscili
          B) nikt nie broni zakladac ciekawych watkow
          C) forum jest takie, jacy sa ludzie ktorzy na nim przebywaja - czyli my.
    • komandos57 Re: ewolucja w marcu 28.08.03, 00:00
      jakie to piekne!
    • komandos57 Re: ewolucja 28.08.03, 00:10
      Masz racje.Kazdy dobry psychiatra ci tak powie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka