Gość: oak
IP: iB.rudanet.com:* / 192.168.1.*
10.03.03, 23:05
równaj w dól "Psychologio" !!!
Cześć Twej pamięci ! W koncu i Ciebie dopadła czato-kultura, rzygowino-moda,
..... i medialnośc tfu.
Padłaś ostatnia, chwała Ci za to.
Iam seges est ubi Troia fuit.
Carduss jesteś wielka niezależnie od wątku. Wielki ukłon podziwu. Za te
walki z wiatrakami ludzkiej małości, na tych wszystkich "zaspermionych"
wątkach i walki o łyk zdrowego powietrza w morzach żółci rozlanych przez
te "anielskie zdziwione żony ".
Powodzenia. )))) Lecz głupców jest poczet nieprzeliczony.
+ oak