Gość: Imagine
IP: *.unl.edu
21.03.03, 23:49
serce na widok krzywdy ludzkiej. O krzywdzie tu bedzie, a zawolanie
do tematu troche zegzi, by wiecej nas tu weszlo i porozmawialo o krzywdzie.
Dzieci, starcow, mlodych, walczacych teraz, za starych i bogatych.
Pozdr, Imagine.