Dodaj do ulubionych

Zawsze mi staje

IP: *.unl.edu 21.03.03, 23:49
serce na widok krzywdy ludzkiej. O krzywdzie tu bedzie, a zawolanie
do tematu troche zegzi, by wiecej nas tu weszlo i porozmawialo o krzywdzie.
Dzieci, starcow, mlodych, walczacych teraz, za starych i bogatych.
Pozdr, Imagine.
Obserwuj wątek
    • sdfsfdsf Re: Zawsze mi staje 21.03.03, 23:52
      chyba ci sie nudzi, bo tematami jak z rekawa sypiesz
      pzdr
      • Gość: Imagine Re: Zawsze mi staje IP: *.unl.edu 21.03.03, 23:56
        sdfsfdsf napisał:

        > chyba ci sie nudzi, bo tematami jak z rekawa sypiesz
        > pzdr
        Nie mam rekawow. Goraco mi. Nagusienkim.
        • cossa Re: Zawsze mi staje 24.03.03, 21:09
          hmmm..;)

          Gość portalu: Imagine napisał(a):

          > Nie mam rekawow. Goraco mi. Nagusienkim.
    • Gość: STOJACY [...] IP: 199.243.96.* 23.03.03, 00:40
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: ryba Re: Zawsze mi staje IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 23.03.03, 01:03
      Gość portalu: Imagine napisał(a):

      > serce na widok krzywdy ludzkiej. O krzywdzie tu bedzie, a zawolanie
      > do tematu troche zegzi, by wiecej nas tu weszlo i porozmawialo o krzywdzie.
      > Dzieci, starcow, mlodych, walczacych teraz, za starych i bogatych.
      > Pozdr, Imagine.

      Ale kto krzywdzi kogo? czy ci co daja, czy ci co biora? Widzisz, bo ja znam
      przypadki ze ci pokrzywdzeni, to sa ci ktorzy dali...
      • Gość: Psychol Mnie tez IP: 199.243.96.* 23.03.03, 01:12
        Precyzuj sie mala.Nie plec3x3.10.Jestes facet?Nie rob mi podpuch.
        • Gość: ryba Re: Mnie tez IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 23.03.03, 01:15
          Gość portalu: Psychol napisał(a):

          > Precyzuj sie mala.Nie plec3x3.10.Jestes facet?Nie rob mi podpuch.

          Psycholku, Myslalem ze jestes madrzejszy...Odmien ryba na plec zenska i meska.
          No i co ci pozostaje ryba i ryb???? Ocknij sie!!!
          • Gość: Psychol Re: Mnie tez IP: 199.243.96.* 23.03.03, 01:19
            Rybcio.Samiec ryby tez jest rybcia taka jak ty.Podejmujesz rekawice?
            • Gość: ryba Re: Mnie tez IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 23.03.03, 01:20
              Gość portalu: Psychol napisał(a):

              > Rybcio.Samiec ryby tez jest rybcia taka jak ty.Podejmujesz rekawice?

              Zawsze i wszedzie!!! Tylko spac mi sie chce...ale mam nadzieje ze mnie
              rozbudzisz, bo spanie to strata czasu...szczegolnie dla ryb
              • Gość: Psychol Re: Mnie tez IP: 199.243.96.* 23.03.03, 01:24
                U mnie jeszcze wczesnie.Opieprz mnie.Nie bede sie bronil nawet>
                • Gość: ryba Re: Mnie tez IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 23.03.03, 01:28
                  Gość portalu: Psychol napisał(a):

                  > U mnie jeszcze wczesnie.Opieprz mnie.Nie bede sie bronil nawet>

                  Nie mam jeszcze za co, ale jak tak bardzo chcesz...idz spac chlyscie
                  zapyzialy...
                  • Gość: Psychol Re: Mnie tez IP: 199.243.96.* 23.03.03, 01:33
                    Zapizdzialy.Popatrz damo.Kurwiszonie od sprzatania domow.Won wywloko.
                    • Gość: ryba Re: Mnie tez IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 23.03.03, 01:35
                      Gość portalu: Psychol napisał(a):

                      > Zapizdzialy.Popatrz damo.Kurwiszonie od sprzatania domow.Won wywloko.

                      Nie lubisz czystosci? Czy moze seksu? Mysle ze jedno i drugie...
                      • Gość: ryba Re: Mnie tez IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 23.03.03, 01:38
                        Psycholku,

                        Ide spac...Dobranoc
    • Gość: Psychol [...] IP: 199.243.96.* 23.03.03, 01:31
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: ryba Re: Zawsze mi staje IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 23.03.03, 01:32
        To do mnie???
    • Gość: Psychol [...] IP: 199.243.96.* 23.03.03, 01:40
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: ryba Re: Zawsze mi staje IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 23.03.03, 01:43
        Gość portalu: Psychol napisał(a):

        > A do kogo/Czy jeszcze moze byc inny podobny walonek do ciebie.Jestes
        kastratem
        > natury.

        Teraz to mi komplementy prawisz, ale milo mi...Dobranoc
    • Gość: Psychol [...] IP: 199.243.96.* 23.03.03, 01:49
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Psychol [...] IP: 199.243.96.* 23.03.03, 01:57
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Psychol [...] IP: 199.243.96.* 23.03.03, 02:07
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • anahella Re: Zawsze mi staje 24.03.03, 03:54
      To moze zareaguj jakos na te krzywde? Wiem, ze wszystkich sie nie zbawi, ale
      lepiej cos zrobic niz patrzec i plakac ze jest zle.
      Choc reagujac na krzywde mozna sobie wrogow napytac:/
    • Gość: To ja Re: Zawsze mi staje IP: *.tpl.toronto.on.ca 24.03.03, 22:39
      mnie tez
      • Gość: Imagine Re: Zawsze mi staje IP: *.unl.edu 24.03.03, 22:46
        Gość portalu: To ja napisał(a):

        > mnie tez
        a teraz ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka