15.03.07, 10:38
mam takie wrazenie, że jak sie osiagnie jakis pułap wymagań wobec zycia
(tu ogolnie) i potem ...jak sie troche odpusci, to rzeczy robia sie same -
plywa sie tak po falach a wiaterek cie pcha i to w dobrym kierunku. czasami
jakis piorun walnie i burza cie dopadnie ..ale jak puscisz ster to Boska reka
go podtrzyma
Obserwuj wątek
    • chmurka_szuka_sznurka Re: czesc 15.03.07, 10:52
      tworcze refleksje na porannym kacu ?
      • kryskaedka Re: czesc 15.03.07, 10:55
        w pracy.. na kacu?!! o nie .to nie dla mnie. cwicze skupianie uwagi na roznych
        sprawach w tym samym czasie..ciekawe gdzie mniwe to zaprowadzi?
        • ollaboga77 Re: czesc 15.03.07, 10:58
          kryskaedka napisała:

          > w pracy.. na kacu?!! o nie .to nie dla mnie. cwicze skupianie uwagi na
          roznych
          > sprawach w tym samym czasie..ciekawe gdzie mniwe to zaprowadzi?


          zaprowadzi w kierunku schizofrenicznym... ja wolę skupianie sie na jednej
          rzeczy ale dogłębnie...

          to studenci kreski przychodza na kacu a Ona biedna nie moze , bo wiadomo praca
          to praca..
          • kryskaedka Re: czesc 15.03.07, 13:06
            no ..to prawda z tymi studentami.. czasami maja takie geby z rana ze pozal sie
            Boze!
    • chmurka_szuka_sznurka Re: czesc 15.03.07, 11:07
      redaktorzy dyżurni nudzą się,to piszą na fp,bo w jakiej innej pracy można tak
      siedzieć w necie.
      • shachar Re: czesc 15.03.07, 12:26
        dziendobry pani krystyno :)) no coz ,sadzac po odzewie, czytacze woleliby, zeby
        cos naprawde srujnelo, wtedy mogliby radzic i radzic, a tak moga tylko miec zly
        humor ;-)
        • kryskaedka Re: czesc 15.03.07, 13:02
          e.. nie jest tak zle.. matrixowe duszyczczki sa OK!


          Babo ..bilety na PJ kupilas? ja bede hotel niedlugo rezerwowa c a ty co?
          • shachar Re: czesc 15.03.07, 14:17
            ja tez, tylko ze tak, w nastepnym tyg po PJ jest genesis a potem RHCP , powiedz
            dlaczego te pacany organizuja wszystko w srodku tygodnia, jakby bylo w weekend
            to moglabym obskoczyc dwa a tak tylko jeden
            ale nic to, nie mozna miec wsystkiego
            • kryskaedka Re: czesc 15.03.07, 14:27
              a gdzie ci redhoci graja?! ja te z chce!
              • shachar Re: czesc 15.03.07, 14:52
                chyba tez w chorzowie , 3 lipca, ale sprawdz
                • kryskaedka Re: czesc 15.03.07, 14:58
                  bedziesz na PJ z tym swoim studentem? Mozemy was zabrac samochodem do Chozowa z
                  Wawy;)
                  • shachar Re: czesc 15.03.07, 15:06
                    jeszcze nic nie wiem, jak to wszystko bedzie, ale dzieki wielkie :)
                    • kryskaedka Re: czesc 15.03.07, 15:29
                      ok.. moj twardy sformatowany dysk czeka na dane:DDD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka