09.04.07, 09:43
Nie wiem czemu, ale jestm calkowicie antyamerykanska, moze to schiza, ale
nawet kupujac jedzenie patrze, zeby bylo europejskie.
Przyklad duzych europejskich firm majacych baze w Polsce, wiekszosc z nich
tylko poprzez system zarzadzania, niewolniczy system motywacyjny, system
szkolen akwizytorskich z programem dla inteligentnych inaczej, postrzegana
jest jako amerykanska. Dlaczego?
Obserwuj wątek
    • ja_adam Re: Ameryka 09.04.07, 10:18
      ..bo pragniesz jej sukcesów...
      • lola_32 Re: Ameryka 09.04.07, 10:35
        ja_adam napisał:

        > ..bo pragniesz jej sukcesów...

        Ani nie pragne jej sukcesow, ani porazek, nie chcialabym jednak miec nic
        wspolnego z amerykanskimi systemami ,jedzeniem, mentalnoscia
        • ja_adam Re: Ameryka 09.04.07, 10:38
          no to ja jestem antyeskimoski!

          nie nawidze jeść foczego mięsa i mydła i zyc na mroźnym pustkowiu
          dove e problem?
          • lola_32 Re: Ameryka 09.04.07, 10:40
            ja_adam napisał:

            > no to ja jestem antyeskimoski!
            >
            > nie nawidze jeść foczego mięsa i mydła i zyc na mroźnym pustkowiu
            > dove e problem?

            Ja nie napisalam, ze nienawidze, tylko ze mi sie pod wieloma wzgledami nie
            podoba.
            • bellabestia Re: Ameryka 09.04.07, 18:04
              Czytajac twoje opinie ja przestaje kochac Polske.I w ten oto glupi sposob
              szerzysz nietolerancje, propagujesz nienawisc, co gorsza do siebie, jako Polki
              i takich jak ty, popie..ow.
            • facettt Nie muszisz Kochac calej Ameryki :) 09.04.07, 18:25
              pomysl tylko o jej wycinku i muzyce :)
              Blues
              Jazz
              Country

              itd :)
              • kryskaedka Re: Nie muszisz Kochac calej Ameryki :) 09.04.07, 18:53
                kazdy ma cos bee i cacy..kraje i narody tak samo. jaki jest idealny kraj dla
                was?
        • medea50 Re: Ameryka 11.04.07, 21:13
          Nie jestes w stanie dokladnie stwierdzic czy towar jest amerykanski.Tyle firm
          jest ze soba polaczonych ,ze jest to trudne do ustalenia!Niw lamalabym sobie
          absolutnie tym glowy.Skupilabym sie moze na kupowaniu tylko polskich produktow?!
          • nordycki_troll Re: Ameryka 11.04.07, 21:15
            Wiele firm jest europejskich, tylko fikcyjnie siedziba korporacji znajduje sie
            w Ameryce. Dlaczego tak jest nie wiem i nie chce mi sie w to wnikac.
          • nordycki_troll Re: Ameryka 11.04.07, 21:19
            Przyklad Hortex- firma znana jako polska, a to jest firma amerykanska. Wiec jak
            ma kupowac polskie produkty, jak one sa amerykanskie?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka