lola_32
09.04.07, 09:43
Nie wiem czemu, ale jestm calkowicie antyamerykanska, moze to schiza, ale
nawet kupujac jedzenie patrze, zeby bylo europejskie.
Przyklad duzych europejskich firm majacych baze w Polsce, wiekszosc z nich
tylko poprzez system zarzadzania, niewolniczy system motywacyjny, system
szkolen akwizytorskich z programem dla inteligentnych inaczej, postrzegana
jest jako amerykanska. Dlaczego?