Dodaj do ulubionych

percepcja a IQ

29.07.07, 13:42
Janusku, juz nie musisz tlumaczyc, ze odbiciem najwikeszej narkomanki forum
jestes nie Ty tylko ja.
Postanowilam zaoszczedzic Ci czasu. Chcialam tez pokazac Ci moje zdjecie, bo
wiem, ze wyobraznia to jedno, a rzeczywistosc to drugie. Mowiesz, ze mam zbyt
dlugie odrosty? Pomysle o pojsciu do fryzjera albo nie! Zamowie takowego do
domu. Nie bede musiala wychodzic na zewnatrz.

Po trzecie- no coz skromnie powiem- wiesz jestem bardzo slawna, wielu ludzi
z elity swiatowej zaszczycilam swoja obecnoscia i dostapili laski mnie
poznajac, dziwie sie tylko, ze nie ma jeszcze nic o mnie w googlach- ale
wiesz to tylko przez skromnosc oraz z koniecznosci ukrycia mojego bogactwa
materialnego (materialistycznego) no i oczywiscie duchowego. Nie szkodzi. Jak
na razie w googlach znajdziesz zaledwie dwie wzmianki o mnie po wpisaniu
mojego nicka. Koniecznie musze postarac sie o wiecej. Chcialabym miec co
najmniej jedna pelna strone na swiatowej wyszukiwarce na wypadek, gdyby
przyjaciele, ktorzy o mnie zapomnieli, latwo mogli mnie znalezc.

W najblizszej przyszlosci koniecznie musze zatroszczyc sie o wlasny PR...

Tymczasem nie przeszkadzaj sobie i wracaj do tego, czym sie przed 10 minutami
zajmowales.

Armina
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka