kamelia-fox
05.11.07, 21:44
Jest w moim otoczeniu osoba,ktora ciagle klamie.Dotyczy to
wszystkiego.Proces ten trwa latami.Zastanawiam sie,czy klamcy zyja w
swoim wymyslonym swiecie? Czy da sie taka osobe z tego wyrwac?Czy
jest to choroba?A moze tylko jakis rodzaj perfidji?Dodam tylko,ze
jest moja" kolezanka ".A moze wy wiecie cos na ten temat?