Gość: Imagine IP: *.unl.edu 06.10.03, 21:06 co to ? wiecie ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
komandos57 Re: MAYA 06.10.03, 21:13 no to powiedz imaginku.ulzyj sobie. tak sie ciesze jak sobie sam mozesz udzielic pomocy.buziaczki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Imagine Re: MAYA IP: *.unl.edu 06.10.03, 21:23 z samiutkich zrodel: MAYA to niemozliwosc ustalenia czy cos, co nas otacza (rzeczywistosc, egzystencja)jest iluzja czy tez nie jest. Bledna jest interpretacja jakoby swiat zewnetrzny byl iluzja czyli wlasnie MAYA. Imagine. Odpowiedz Link Zgłoś
procesor Re: MAYA 06.10.03, 21:30 Hmm, jakos mi się to z hinduiznmem kojarzy. Dobrze mi sie kojarzy? Pan Iluzji - Maya?? Odpowiedz Link Zgłoś
procesor Re: MAYA 06.10.03, 21:42 taki matrix skądś musza brac te pomysły na filmy.. :) który filozof tam twierdził że istnieje tylko umysł - reszta to iluzje przezeń stwarzane? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Imagine Re: MAYA IP: *.unl.edu 06.10.03, 21:58 nie wiem, ktory, ale wiem ze sie mylil. jest cos poza umyslem, cos co jest tkanka, tworzywem tej egzystencji. umysl jest tylko buforem pomiedzy TYM CZYMS a cialem fizycznym. Odpowiedz Link Zgłoś
alfika Re: MAYA 07.10.03, 07:34 Gość portalu: Imagine napisał(a): > z samiutkich zrodel: MAYA to niemozliwosc ustalenia czy cos, co nas otacza > (rzeczywistosc, egzystencja)jest iluzja czy tez nie jest. Bledna jest > interpretacja jakoby swiat zewnetrzny byl iluzja czyli wlasnie MAYA. > Imagine. Wszystko racja, poza tym, że życie światem zewnętrznym prowadzi do zapętlenia w mayę, więc i świat materialny jest mayą, i nauka o świecie zewnętrzym - też. Zresztą wystarczy wziąc pod uwagę, że świat materialny ma podwójną naturę i własciwie każda teoria na jego temat - nawet te przeciwstawne sobie - są prawdziwe. To kolejny "dowód" na to, że to zwykłe zapętlenie w pozór - mayę. Odpowiedz Link Zgłoś
cossa Re: MAYA 06.10.03, 21:23 za procesor sie ustawiam, bo tez nie wiem ;) pozdr.cossa procesor napisała: > Mów, czekam niecierpliwie. Odpowiedz Link Zgłoś
komandos57 a czy maya=imagine? 06.10.03, 21:26 no ze powiedz.sciskam uda z niecierpliwoscia.powiedz ,prosze.plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Odpowiedz Link Zgłoś
komandos57 tak mi smutno ze to juz koniec tematu. 06.10.03, 21:40 naprawde! lza mi sie o oku kreci. napisz cos imaginie by mnie pocieszyc.plizzzzzzzzzzzzzz czy ty jestes pocieszycielem strapionych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Imagine Re: tak mi smutno ze to juz koniec tematu. IP: *.unl.edu 06.10.03, 21:59 tak, pojdz do mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
ta_ Re: MAYA 06.10.03, 23:04 P.S.Maya wszelkie interpretacje poza własnymi uważa za błedne ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ta Re: MAYA 06.10.03, 23:23 Gość portalu: Imagine napisał(a): > idz w spokoju siostro. Ty mnie nigdzie nie wysyłaj Policjancie;) Pcham ci wątek w górę ;), narzekałeś, że marnie idzie. Ta_ Odpowiedz Link Zgłoś
komandos57 Re: MAYA 06.10.03, 23:45 ta_ napisała: > P.S.Maya wszelkie interpretacje poza własnymi uważa za błedne ;) ccccccccciiiiiiiiiiiiippppppppppppoooooooooooooooo a co sadzisz o mojej interpretacyji?masz duzego kalafiora? Odpowiedz Link Zgłoś