IP: *.unl.edu 06.10.03, 21:06
co to ? wiecie ?
Obserwuj wątek
    • komandos57 Re: MAYA 06.10.03, 21:08
      czy to polska margaryna?
      • Gość: Imagine Re: MAYA IP: *.unl.edu 06.10.03, 21:11
        nie. pszczolka tez nie.
        • komandos57 Re: MAYA 06.10.03, 21:13
          no to powiedz imaginku.ulzyj sobie. tak sie ciesze jak sobie sam mozesz udzielic pomocy.buziaczki
    • procesor Re: MAYA 06.10.03, 21:17
      Mów, czekam niecierpliwie.
      • Gość: Imagine Re: MAYA IP: *.unl.edu 06.10.03, 21:23
        z samiutkich zrodel: MAYA to niemozliwosc ustalenia czy cos, co nas otacza
        (rzeczywistosc, egzystencja)jest iluzja czy tez nie jest. Bledna jest
        interpretacja jakoby swiat zewnetrzny byl iluzja czyli wlasnie MAYA.
        Imagine.
        • procesor Re: MAYA 06.10.03, 21:30
          Hmm, jakos mi się to z hinduiznmem kojarzy.
          Dobrze mi sie kojarzy?
          Pan Iluzji - Maya??
          • Gość: Imagine Re: MAYA IP: *.unl.edu 06.10.03, 21:36
            dokladnie.
            • procesor Re: MAYA 06.10.03, 21:42
              taki matrix
              skądś musza brac te pomysły na filmy.. :)

              który filozof tam twierdził że istnieje tylko umysł - reszta to iluzje przezeń
              stwarzane?
              • Gość: Imagine Re: MAYA IP: *.unl.edu 06.10.03, 21:58
                nie wiem, ktory, ale wiem ze sie mylil. jest cos poza umyslem, cos co jest
                tkanka, tworzywem tej egzystencji. umysl jest tylko buforem pomiedzy TYM CZYMS
                a cialem fizycznym.
        • alfika Re: MAYA 07.10.03, 07:34
          Gość portalu: Imagine napisał(a):

          > z samiutkich zrodel: MAYA to niemozliwosc ustalenia czy cos, co nas otacza
          > (rzeczywistosc, egzystencja)jest iluzja czy tez nie jest. Bledna jest
          > interpretacja jakoby swiat zewnetrzny byl iluzja czyli wlasnie MAYA.
          > Imagine.


          Wszystko racja, poza tym, że życie światem zewnętrznym prowadzi do zapętlenia w
          mayę, więc i świat materialny jest mayą, i nauka o świecie zewnętrzym - też.
          Zresztą wystarczy wziąc pod uwagę, że świat materialny ma podwójną naturę i
          własciwie każda teoria na jego temat - nawet te przeciwstawne sobie - są
          prawdziwe. To kolejny "dowód" na to, że to zwykłe zapętlenie w pozór - mayę.
      • cossa Re: MAYA 06.10.03, 21:23
        za procesor sie ustawiam, bo tez nie wiem ;)
        pozdr.cossa

        procesor napisała:

        > Mów, czekam niecierpliwie.
    • komandos57 a czy maya=imagine? 06.10.03, 21:26
      no ze powiedz.sciskam uda z niecierpliwoscia.powiedz ,prosze.plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
    • komandos57 tak mi smutno ze to juz koniec tematu. 06.10.03, 21:40
      naprawde! lza mi sie o oku kreci. napisz cos imaginie by mnie pocieszyc.plizzzzzzzzzzzzzz
      czy ty jestes pocieszycielem strapionych?
      • Gość: Imagine Re: tak mi smutno ze to juz koniec tematu. IP: *.unl.edu 06.10.03, 21:59
        tak, pojdz do mnie.
    • ta_ Re: MAYA 06.10.03, 23:02
      Imię kogoś, kogo kocham :)

      Ta_
      • ta_ Re: MAYA 06.10.03, 23:04
        P.S.Maya wszelkie interpretacje poza własnymi uważa za błedne ;)
        • Gość: Imagine Re: MAYA IP: *.unl.edu 06.10.03, 23:06
          idz w spokoju siostro.
          • ta Re: MAYA 06.10.03, 23:23
            Gość portalu: Imagine napisał(a):

            > idz w spokoju siostro.

            Ty mnie nigdzie nie wysyłaj Policjancie;)
            Pcham ci wątek w górę ;), narzekałeś, że marnie idzie.
            Ta_
            • Gość: Imagine Re: MAYA IP: *.unl.edu 06.10.03, 23:40
              cofam wszystko... Szefowo.
        • komandos57 Re: MAYA 06.10.03, 23:45
          ta_ napisała:

          > P.S.Maya wszelkie interpretacje poza własnymi uważa za błedne ;)
          ccccccccciiiiiiiiiiiiippppppppppppoooooooooooooooo
          a co sadzisz o mojej interpretacyji?masz duzego kalafiora?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka