pani_kot
18.11.03, 19:31
Dzień dobry Państwu.
Mam do Państwa pytanie ....
Jak myślicie - po co twórca forum gazety zadał sobie trud podziału forum na
poszczgólne działy i tematy, i sekcje, i podwątki itd? No przecież po to,
żeby łatwiej było znaleźć miejsce, w którym możemy pisać o interesujących nas
sprawach, poczytać, prosić o pomoc .... No to po co tak większość tu tylko
bruździ i bąki puszcza? Nie rozumiem - w internecie jest tyle miejsca .... I
można Forumy prywatne zakładać - do woli, bez ograniczeń .... A tu kiedyś
było naprawdę miejsce służące do wspierania się, wypłakania się, wygadania
się, poszukiwań odpowiedzi na różne fascynujące pytania ... A teraz taki
przeraźliwy śmietnik :-(((
Tak mi smutno i taka jestem zła, bo już nie ma takiego drugiego miejsca,
jakim było to Forum kiedyś ... Oczywiście zaraz będzie o wolności słowa i
inne farmazony ... Ależ ja jestem za, całą sobą ZA. Ale przecież na forum
towarzyskim można bździć do woli. I na Forum Czas wolny .... Itd. I na
prywatnych .... Spójrzcie na pierwszą stronę wątków tego naszego Forum - ani
jednego tematu psycho NIE MA. A jak ktoś już spróbuje napisać na poważnie to
zostaje zagadany jednosłownymi albo jednozdaniowymi przegadywankami :-(
Wiem, że to co tu napiszę nic nie da - i tak tu będziecie siedzili i bździli.
Ale że Wam nie żal TAKIEGO FORUM??? Przecież tu dyskusje o sensie życia i o
tym czy Bóg istnieje były - i były naprawdę fascynujące ... A teraz nawet
wątek o miłości do osoby kalekiej zabździliście jeszcze z saokrytyką, że to
taka ucieczka, bo wątek za poważny.
Cholera - smutne to ....
Przecież z tego co tu czytam większość z Was - z tych piszących bździnki
słodkie - zna się już dobrze. To może weźcie się gdzieś przenieście. Żeby
człowiek z PROBLEMEM jak zagląda na Forum Psychologia - znalazł ludzi, którzy
angażują się w jego sprawę i żeby znalazł wątki równie poważne, jak jego ....
Owszem, brzmi to jak atak - ale nie chodzi mi o to CO piszecie, tylko GDZIE.
To może zaczniemy tu: Kto ma jaki samochód? Albo: jak samemu wytapetować
pokój? Przecież to forum teraz jest jak jakiś najpodlejszy czat :-(((
eee tam
Pozdrawiam
Ale tu kiedyś było fajnie ... łezka się w oku kręci :-((((