Dodaj do ulubionych

czy potępiacie samotnych, ktorzy się onanizuja ?

16.06.09, 17:31
Jestem samotny. Szukam jednak swojej miłości. Zdarza mi się, że
odczuwając napięcie seksualne z powodu jego nie zaspokojenia
onanizuję się. Czy gdybym spotkał dziewczynę i zakochał się to czy
powinienem jej o tym powiedzieć ? Nie chciałbym aby się mną
brzydziła a zdrugiej strony szczerość bardzo ważna.
Obserwuj wątek
    • gadagad Re: czy potępiacie samotnych, ktorzy się onanizuj 16.06.09, 17:46
      Brzydzę się ludźmi, których brzydzi własna seksualność.
    • allerune Re: czy potępiacie samotnych, ktorzy się onanizuj 16.06.09, 17:55
      Sławomirze. Cieszy nas wszystkich, że poruszyłeś tak ważny dla wszystkich
      Polaków-Katolików temat. Jak wszyscy wiedzą, masturbacja/onanizm jest bardzo
      szkodliwa. Wpływa negatywnie na psychikę i fizjologię. Nie mówię oczywiście o
      surowym zakazie płynącym wprost z Biblii.
      Powinieneś wyspowiadać się szczerze i zaprzestać podobnych praktyk. Przyszłej
      żonie oszczędź tego typu wiadomości bo może potraktować Cię jako potencjalnie
      niebezpiecznego degenerata.

      PS. Albo po prostu weź się pierd...nij w głowę czymś ciężkim :P
      • ilona.wroclaw Re: czy potępiacie samotnych, ktorzy się onanizuj 16.06.09, 18:08
        > Powinieneś wyspowiadać się szczerze i zaprzestać podobnych
        praktyk.

        dokładnie, na początku postaraj się wytrzymać w łózku przez miesiąc
        bez tego, podobno (tak czytałam) bądą zdarzały się niechciane
        polucję ale tym się nie przejmuj.

        My dziewczyny w ogóle tego nie robimy, to tylko was facetów dopada
        chuć :)
    • 8magdalena8 Re: czy brzydzisz sie sam siebie ? 16.06.09, 22:46
      Podejrzewam, że czujesz się winny z powodu onanizmu, zastanów się
      czy onanizm jest dla ciebie czymś w rodzaju uzależnienia, czy tylko
      rozładowania potrzeb seksualnych, jak niektórzy eksperci twierdzą
      onanizm nie jest szkodliwy, jest zastępczą formą seksu. Co do
      reakcji na ten temat to sam widzisz po twoim zapytaniu, jedne
      kobiety będą się toba brzydziły, inne wyślą cię do spowiedzi,jeszcze
      inne obśmieją cię, a dla kolejnych będzie to bardzo osobista twoja
      tajemnica i poczują się docenione twoim zaufaniem. Uważaj co komu
      mówisz,żeby powiedzieć tak osobistą rzecz o sobie komuś ktoś musi ci
      być bliski, ważny, samo zakochanie to za mało wg mnie aby komuś o
      tym mówić. Zastanów się nad charakterem swojego onanizmu i albo
      zaakceptuj go albo jeśli jesteś jego "niewolnikiem" zrób coś aby się
      uwolnić, poczytaj na ten temat itp.
    • coco-flanell Przestan 16.06.09, 22:48
      zarty sobie z nas tu stroic.
    • annaami Re: czy potępiacie samotnych, ktorzy się onanizuj 17.06.09, 17:13
      To zależy od dziewczyny, musisz wyczuć lub spytać, czy dla niej to jest
      normalne. Gorzej, gdybyś zastanawiał się, czy przyznać się do tego, że robiłeś
      koledze loda, a on Tobie :P
    • pjd1 Woody Allen 17.06.09, 18:55
      mówił:
      "jestem tak dobrym kochankiem, bo dużo sam trenuję"
      ...........

      nie daj się zwariować poglądom z czasów Abrahama...

      (gdy kamienowano za cudzołóstwo)
    • bysiu.dominator tak 17.06.09, 20:59
      to bestie
    • jestemsobiemalymis Re: czy potępiacie samotnych, ktorzy się onanizuj 17.06.09, 21:22
      Ja bardziej potepiam takiego jednego h...a, który nie ma nawyku
      rozładowywania w ten sposób napięcia i jak się z żoną pokłuci i ta
      mu nie daje to po kilku dniach wydzwania i jeżdzi do głupich kur
      (mężatych często), które zapewniają mu pogotowie seksualne na
      życzenie za darmochę albo w jakichś cichodajsko-ku...kich układach.
      Obie skrajności są (tych, którzy robia to zamiast seksu z kobietą i
      tych którzy nie wyobrażają sobie bez) jest szkodliwy albo dla
      psychiki albo w relacjach z bliską osobą.
    • squirrel-ka Re: czy potępiacie samotnych, ktorzy się onanizuj 17.06.09, 21:43
      To tajemnica poliszynela :)))
      Każdy facet, który nie jest w związku - TO robi. Więc po co się tłumaczyć z
      czegoś, co jest oczywiste dla wszystkich.
    • green_basik Re: czy potępiacie samotnych, ktorzy się onanizuj 17.06.09, 21:48
      A jak przestałeś oglądać nałogowo porno, to było to samo?
    • funstein Re: czy potępiacie samotnych, ktorzy się onanizuj 18.06.09, 00:18
      będziesz tak długo samotny jak długo będziesz się onanizował.

      zastanów się jaki jest sens seksu w pojedynkę?
      Onanizm to nałóg taki sam jak narkomania czy alkoholizm
      - jest tylko jedna różnica - onaniści nie żyją
      dłużej niż 40 lat, bo systematycznie katowany pień mózgu
      starzeje się bardzo szybko.
      • agnieszka_s1 Re: czy potępiacie samotnych, ktorzy się onanizuj 19.06.09, 17:43
        nie potępiam samotnych ktorzy sie onanizują. z drugiej strony wiem
        ze to nałog i na złe wychodzi tobie - jeszcze bardziej się pogrązasz
        w samotnosci. nie chodzi o potępianie ale zrozumienie i powiedzenie
        prawdy do czego to prowadzi a moze juz u ciebie doprowadziło do
        nerwicy albo pogłębiło problemy wczesniejsze. z szacunkiem dla
        ciebie. jest z tego wyjscie podobnie jak wielu ludzi, w tym ja
        wychodzą albo juz wyszli, ciesząc się prawdziwym zyciem, nie
        chwilowym zaspokojeniem.
    • komandos_seal Re: czy potępiacie samotnych, ktorzy się onanizuj 18.06.09, 02:00
      slawomir.samotny napisał:

      Szukam jednak swojej miłości. Zdarza mi się, że
      > odczuwając napięcie seksualne z powodu jego nie zaspokojenia
      > onanizuję się.

      xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
      no i poyebie? czyj to niedorozwoju w dupsko dety matole problem w
      tym? ty pojebie, odrzucie z dzikiego dymania. co chcesz idioto
      powiedziec? prymitywie poyebany
    • rita-hayworth Re: czy potępiacie samotnych, ktorzy się onanizuj 18.06.09, 12:50
      szczerosc jest wazna wtedy, kiedy ktos sie ciebie o cos pyta - powinienes
      wowczas szczerze odpowiedziec. a nie wyobrazam sobie, zeby twoja dziewczyna
      zapytala - slawku, no powiedz.. waliles sobie?

      ps. zakladam, ze bedac w zwiazku poniechasz zgubnych nawykow ;)
    • oskarek25 Re: czy potępiacie samotnych, ktorzy się onanizuj 18.06.09, 13:09
      Ty też jesteś chory.
      Co się w wami faceci dzieje?
      Żenada!
    • solaris_38 Re: czy potępiacie samotnych, ktorzy się onanizuj 19.06.09, 19:28
      jesli spotkasz dziewczynę która brzydzi się onanizowaniem się to jej nie mów
      a jak bardziej otwartą i inaczej wychowaną to jej mów
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka