slawomir.samotny
16.06.09, 17:31
Jestem samotny. Szukam jednak swojej miłości. Zdarza mi się, że
odczuwając napięcie seksualne z powodu jego nie zaspokojenia
onanizuję się. Czy gdybym spotkał dziewczynę i zakochał się to czy
powinienem jej o tym powiedzieć ? Nie chciałbym aby się mną
brzydziła a zdrugiej strony szczerość bardzo ważna.