Gość: esselte
IP: *.netia.pl
14.01.04, 16:19
dziewczyny!! wiem, ze głównie to forum poswiecone jest urodzie ale czy urody
nie dostarcza nam taniec?!
no wiec licze na waszą pomoc. nigdy nie chodziłam na żadne tance wiec o
roztanczeniu nie ma mowy ale marzy mi sie kurs tańca, grupa gdzie sie chodzi
dla własnej przyjemności aby sie poruszac, wyrobic rytm, przy okazji i
wyrobic ciało- czyli coś dla ciała i ducha. czy macie jakiś pomysł, co byście
mi polecały, jaki rodzaj tańca- funky? jazz? widzicie nie mam zielonego
pojęcia ale wiem ze chce- to moje postanowienie noworoczne, goraco na was
licze!!