IP: *.netia.pl 14.01.04, 16:19
dziewczyny!! wiem, ze głównie to forum poswiecone jest urodzie ale czy urody
nie dostarcza nam taniec?!
no wiec licze na waszą pomoc. nigdy nie chodziłam na żadne tance wiec o
roztanczeniu nie ma mowy ale marzy mi sie kurs tańca, grupa gdzie sie chodzi
dla własnej przyjemności aby sie poruszac, wyrobic rytm, przy okazji i
wyrobic ciało- czyli coś dla ciała i ducha. czy macie jakiś pomysł, co byście
mi polecały, jaki rodzaj tańca- funky? jazz? widzicie nie mam zielonego
pojęcia ale wiem ze chce- to moje postanowienie noworoczne, goraco na was
licze!!
Obserwuj wątek
    • aremo Re: taniec 14.01.04, 20:04
      Salsa!!
    • Gość: kragmel Re: taniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.04, 00:10
      taniec brzucha :)
    • Gość: eselte Re: taniec IP: *.netia.pl 15.01.04, 10:39
      prosze o coś więcej na temat salsy- jak przebiegaja zajęcia, koszty i gdzie są
      fajne kursy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka