Dodaj do ulubionych

TRĄDZIK?PAPIEROSY?WĄTROBA?

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 04.02.04, 21:17
jestem starszym chłopcem [po 20]...
popalam papierosy [5-6 dziennie]
jeden z czynników wątrobowych jest podwyższony [lekko]...


czy jest jakiś łączniczek między tymi rzeczami ?
KIEDY MINIE TEN CHOLERNY TRĄDZIK ?
JA JESTEM FACETEM A NIE KOBIETĄ ! grrrr

pozdrawiam piękne panie :)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka