Gość: lady_john
IP: *.aster.pl / *.aster.pl
04.02.04, 21:17
jestem starszym chłopcem [po 20]...
popalam papierosy [5-6 dziennie]
jeden z czynników wątrobowych jest podwyższony [lekko]...
czy jest jakiś łączniczek między tymi rzeczami ?
KIEDY MINIE TEN CHOLERNY TRĄDZIK ?
JA JESTEM FACETEM A NIE KOBIETĄ ! grrrr
pozdrawiam piękne panie :)