06.02.10, 13:42
zauwazylam na skorze (ramie i chyba twarz?) cos co wyglada jak liszaj? taka
zgrubiala zaczerwieniona skora, bardzo maly ok 2 cm skrawek, i zaczyna
schodzic. sa na o jakies szybkie sprawdzone sposoby??
Obserwuj wątek
    • issey_miyake Re: liszaj 06.02.10, 16:06
      dermatolog
      • lonely.stoner Re: liszaj 06.02.10, 16:37
        dermatolog to wiem, w srode ide do mojego GP (zwykly lekarz i taka kolej rzeczy
        tu jest), hmm, moze w aptece zapytam?? nie chce z tym swinstwem do sordy czekac.
        • nessie-jp Re: liszaj 06.02.10, 16:49
          Ale nie wiedząc co to jest, masz małe szanse na dobranie "na oko" jakiegoś
          skutecznego specyfiku. Jeśli już, to posmaruj po prostu kremem z cynkiem (takim
          jak dla niemowląt). Jeśli masz dostęp do Tormentiolu, to posmaruj nim (to jest
          maść z pięciornika i tlenku cynku).

          To może być wszystko
        • issey_miyake Re: liszaj 06.02.10, 17:05
          do dermatologa nie trzeba miec skierowania
          • lonely.stoner Re: liszaj 06.02.10, 17:10
            mieszkam w uk, musze miec skierowanie.
    • nothing.at.all Re: liszaj 09.02.10, 10:14
      Wybierz się do lekarza i sama tego nie ruszaj, ani nie stosuj
      niczego, bo to może być wiele rzeczy. Lepiej nie ryzykować.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka