Gość: Verena IP: *.tuwien.ac.at 30.04.04, 17:27 Hallo! Mam pytanko czy ktoras z was stosowala moze cealin? Jest skuteczny?No i oczywiscie czy ma jakies skutki uboczne? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: verena Re: cealin IP: *.tuwien.ac.at 01.05.04, 13:41 Nikt mi nic nie podpowie?A moze cos innego co wspomaga walke ze zbednym tluszczykiem?Oczywiscie w polaczeniu z cwiczeniami i jakas tam dieta:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sandra Re: cealin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.04, 14:27 Moja kolezanka-farmaceutka poleca CLA, tabletki wspomagajace utrate cellilitu i ppomagajace zrzucic tkanke tluszczowa. UWAGA-ZAZYWANIE ICH MA SENS JAK SIE CWICZY. ;-) W ostatnich dniach ukazaly sie tabletki Celassene w aptekach, podobno cholernie drogie, i sa specjalnie do cellulitu stworzone. Ja nie probowalam zadnych z nich, wiec nie moge powiedziec ktore sa dobre. Ale gdybym miala chec sprobowac ktores, bylyby to Celassene. buźka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mona Re: cealin IP: *.icpnet.pl 02.05.04, 11:31 Zażywam cealin od prawie miesiąca, nie wykonuję dodatkowej gimnastyki oprócz codziennej \tak jak dotychczas\ Fakt, że mniej jadam a raczej nie podjadam . Ale mam mniejszy brzuch i to widać. Zaznaczam, że kiedyś już próbowałam mniej jeść\ bez cealinu\, ale bez skutku. Odpowiedz Link Zgłoś