IP: *.tuwien.ac.at 30.04.04, 17:27
Hallo! Mam pytanko czy ktoras z was stosowala moze cealin? Jest skuteczny?No
i oczywiscie czy ma jakies skutki uboczne?
Obserwuj wątek
    • Gość: verena Re: cealin IP: *.tuwien.ac.at 01.05.04, 13:41
      Nikt mi nic nie podpowie?A moze cos innego co wspomaga walke ze zbednym
      tluszczykiem?Oczywiscie w polaczeniu z cwiczeniami i jakas tam dieta:)
      • Gość: Sandra Re: cealin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.04, 14:27
        Moja kolezanka-farmaceutka poleca CLA, tabletki wspomagajace utrate cellilitu i
        ppomagajace zrzucic tkanke tluszczowa. UWAGA-ZAZYWANIE ICH MA SENS JAK SIE
        CWICZY. ;-)

        W ostatnich dniach ukazaly sie tabletki Celassene w aptekach, podobno cholernie
        drogie, i sa specjalnie do cellulitu stworzone.
        Ja nie probowalam zadnych z nich, wiec nie moge powiedziec ktore sa dobre.
        Ale gdybym miala chec sprobowac ktores, bylyby to Celassene.

        buźka
      • Gość: mona Re: cealin IP: *.icpnet.pl 02.05.04, 11:31
        Zażywam cealin od prawie miesiąca, nie wykonuję dodatkowej gimnastyki oprócz
        codziennej \tak jak dotychczas\ Fakt, że mniej jadam a raczej nie podjadam .
        Ale mam mniejszy brzuch i to widać. Zaznaczam, że kiedyś już próbowałam mniej
        jeść\ bez cealinu\, ale bez skutku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka