Dodaj do ulubionych

Trądzik różowaty-proszę o pomoc.

05.04.11, 12:34
Byłam u dermatologa i stwierdzła początki trądziku rózowatego-cera mieszana,lat 50.Proszę was kobitki o pomoc, jakie kosmetyki mam stosować.
Obserwuj wątek
    • issey_miyake Re: Trądzik różowaty-proszę o pomoc. 05.04.11, 13:02
      marza_1234 napisała:

      > Byłam u dermatologa i stwierdzła początki trądziku rózowatego-cera mieszana,lat
      > 50.Proszę was kobitki o pomoc, jakie kosmetyki mam stosować.

      Poczytaj to:

      forum.gazeta.pl/forum/w,211,111400379,111400379,Tradzi_rozowaty_a_cera_naczynkowa_leczenie.html
      Prócz tego warto stosować - Auriderm, łagodne zmywanie twarzy (mleczka, płyny micelarne, emulsje). Trądzik nie jest jedynym wyznacznikiem rodzaju skóry, składowych jest dużo więcej. Dostałaś jakieś leczenie?
      • mariola3123 Re: Trądzik różowaty-proszę o pomoc. 09.08.13, 17:14
        Witam, jeśli diagnoza została wystawiona przez dermatologa i orzekł że jest to trądzik różowaty to powinnaś jak najszybciej zacząć stosować krem Revitol Rosacea najlepiej ze sprawdzonej drogerii internetowej jaką jest nuvialab.pl zamawiałam tam już kilka produktów i jestem zadowolona. Według opinii które krążą na różnych forach internetowych ludzie bardzo chwalą ten produkt.
    • marza_1234 Re: Trądzik różowaty-proszę o pomoc. 05.04.11, 13:11
      Dostałam na noc maść Rozex, a na dzień Rosaliac XL Riche.
      • issey_miyake Re: Trądzik różowaty-proszę o pomoc. 05.04.11, 13:13
        marza_1234 napisała:

        > Dostałam na noc maść Rozex, a na dzień Rosaliac XL Riche.

        Kupiłaś już ten dzienny? Możesz go stosować na po południe, a na dzień musowo wysokie filtry, zwłaszcza o tej porze roku.
        • marza_1234 Re: Trądzik różowaty-proszę o pomoc. 08.04.11, 11:10
          issey,czy mogę na noc stosować Lipo-Rosalgin, a na dzień Rosaliac XL riche.
      • marza_1234 Re: Trądzik różowaty-proszę o pomoc. 05.04.11, 13:19
        Kupiłam ten na dzień , jaki krem z filtrem mam kupić,bo nie wiem.
    • lonely.stoner Re: Trądzik różowaty-proszę o pomoc. 09.08.13, 20:06
      moja mama ma ta odmiane tradziku- od wielu lat. Z tego co obserwuje to jej dbanie o cere polega glownie na nie opalaniu sie i zawsze uzywaniu wysokiego SPF. A na co dzien uzywa krem Nivea Q10, na noc tez, do zmywania twarzy obecnie plyn micelarny z biedronki, i jakies maseczki saszetkowe. Nie uzywa zadnych innych kremow a nie ma na twarzy zadnych zmian. Chyba tez ma jakas taka diete- ze nie powinna pic kawy, ale tego to juz dokladnie nie wiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka