neja
21.06.04, 15:05
Słuchajcie od trzech lat biegam na solarium. Mam jasną cerę piegi i po
solarium wyglądam o niebo lepiej - bez jestem blado galaretowata. Nienawidze
swojej karnacji. Przymierzam się do dzieciaczka w przyszłym miesiącu więc i
tak musze zrezygnować :((
Poradźcie mi dobry samoopalacz bo ja próbowałam kilku i żaden nie dał mi tego
co solarium. Wręcz przeciwnie tylko smugi plamy i białe dłonie :(((((( bo po
samopalaczu trzeba ręce umyć. Macie na to jakiś sposób ?? Nie chcę tak
fatalnie wyglądać !!!!