Dodaj do ulubionych

Strong Results AVON

IP: *.bater.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.04, 13:40
mial ktos? czy to naprawde jest ich najlepsza odzywka? czy ktos juz mial i
jak wam pomogla?
Obserwuj wątek
    • asia1997 Re: Strong Results AVON 22.06.04, 14:02
      Używam ja caly czas, średnio co 3 dni. Jest naprawde skuteczna. Zawsze mialam
      słabe paznokcie, a teraz po miesiacu stosowania są mocne i ładne. Do tego
      kupiłam odżywkę która stymuluje wzrost paznokcia. Szybciej rosną i się łamią .
      • asia1997 Re: Strong Results AVON 22.06.04, 14:04
        oczywiście miałam napisać nie łamią
    • justa_79 Re: Strong Results AVON 22.06.04, 14:03
      ja jestem z niej zadowolona, paznokcie są mocniejsze i mniej się łamią i
      rozdwajają. efektów nie widziałam np. po lakierze, który miał zapobiegać
      rozdwajaniu. fajny też był taki kremik do paznokci i skórek z wit. E, ale już
      go nie ma w ofercie. teraz mam odżywkę w lakierze, taką nową, coś tam ze
      wzrostem w nazwie... też się dobrze sprawuje, paznokcie są mocniejsze.
    • Gość: goska_goska Re: Strong Results AVON IP: *.bater.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.04, 15:28
      ja tez jestem bardzo ciekawa opinii , moze ktos jeszcze to mial?!?!
      • Gość: calineczka Re: Strong Results AVON IP: *.ARMnet.Torun.PL 22.06.04, 15:33
        Czy to ta bladorozowa? Chyba tak. Uzywalam jej kiedys, ale nie widzialam
        zadnych rezultatow. Poza tym slabo trzymala sie na paznokciach, po jednej
        kapieli zaczynala schodzic. Nie polecam.
    • gocha221 Re: Strong Results AVON 22.06.04, 15:58
      jezeli chodzi Ci o ten olejek-odzywke to ja ja bardzo polecam, mnie pomaga.
    • camilen Re: Strong Results AVON 22.06.04, 20:14
      Ja tez używam odżywki, polecam, jest dobra.Jedyna wada to to, że faktycznie
      szybko schodzi. Kiedyś była taka z wyciągiem z kaktusa, była lepsza. Ale
      niestety od pewnego czasu jej nie. Czasami na jakiiejś wyprzedaży. Oprócz tego
      polecam krem do skórek. Też jest bardzo fajny, nie trzeba ich potem usuwać.
      Poza tym wydajny:)
      Pozdrawiam
    • Gość: Agula Re: Strong Results AVON IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 22.06.04, 21:14
      Wlasnie zamowilam sobie ten olejek i mam pytanie - czy to jest taki olejek do wsmarowywania w paznokcie (tak myslalam) czy jak wynika z niektorych postow - odzywka w formie bezbarwnego lakieru??????
    • Gość: mika Re: Strong Results AVON IP: *.bater.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.04, 21:41
      strong results to olejek do wsmarowywania. bezbarwny lakier to cos innego :)
      • Gość: Agula Re: Strong Results AVON IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 22.06.04, 23:33
        No wlasnie tak mi sie wydawalo, wiec nie wiem czemu tu dziewczyny pisza ze slabo sie trzyma....Zreszta mi zalezalo wlasnie na olejku,bo mozna go nakladac ile sie chce i nie zlazi tak jak odzywka w lakierze,ktora trzeba zmywac i malowac od nowa.
        • gocha221 Re: Strong Results AVON 23.06.04, 10:53
          pewnie dzieczyny pisza o odzywce w lakierze bo avon ma z serii nail experts
          kilka specyfikow i moze sie pomylic. ja w kazdm razie nie wierze w odzywki ktore
          potem trzeba zmywac zmywaczem. a ten olejek jest ok, choc ja teraz planuje zakup
          podobnego z firmy barbra. tez podobno dziala i ma pomaranczowy zapach. bo ten
          olejek avon pachnie tak sobie. ja smarowlam nim paznokcie nawet 3-4 razy
          dziennie jak bylo z nimi zle.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka