Gość: maya IP: *.bater.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.04, 13:40 mial ktos? czy to naprawde jest ich najlepsza odzywka? czy ktos juz mial i jak wam pomogla? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asia1997 Re: Strong Results AVON 22.06.04, 14:02 Używam ja caly czas, średnio co 3 dni. Jest naprawde skuteczna. Zawsze mialam słabe paznokcie, a teraz po miesiacu stosowania są mocne i ładne. Do tego kupiłam odżywkę która stymuluje wzrost paznokcia. Szybciej rosną i się łamią . Odpowiedz Link Zgłoś
asia1997 Re: Strong Results AVON 22.06.04, 14:04 oczywiście miałam napisać nie łamią Odpowiedz Link Zgłoś
justa_79 Re: Strong Results AVON 22.06.04, 14:03 ja jestem z niej zadowolona, paznokcie są mocniejsze i mniej się łamią i rozdwajają. efektów nie widziałam np. po lakierze, który miał zapobiegać rozdwajaniu. fajny też był taki kremik do paznokci i skórek z wit. E, ale już go nie ma w ofercie. teraz mam odżywkę w lakierze, taką nową, coś tam ze wzrostem w nazwie... też się dobrze sprawuje, paznokcie są mocniejsze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goska_goska Re: Strong Results AVON IP: *.bater.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.04, 15:28 ja tez jestem bardzo ciekawa opinii , moze ktos jeszcze to mial?!?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: calineczka Re: Strong Results AVON IP: *.ARMnet.Torun.PL 22.06.04, 15:33 Czy to ta bladorozowa? Chyba tak. Uzywalam jej kiedys, ale nie widzialam zadnych rezultatow. Poza tym slabo trzymala sie na paznokciach, po jednej kapieli zaczynala schodzic. Nie polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
gocha221 Re: Strong Results AVON 22.06.04, 15:58 jezeli chodzi Ci o ten olejek-odzywke to ja ja bardzo polecam, mnie pomaga. Odpowiedz Link Zgłoś
camilen Re: Strong Results AVON 22.06.04, 20:14 Ja tez używam odżywki, polecam, jest dobra.Jedyna wada to to, że faktycznie szybko schodzi. Kiedyś była taka z wyciągiem z kaktusa, była lepsza. Ale niestety od pewnego czasu jej nie. Czasami na jakiiejś wyprzedaży. Oprócz tego polecam krem do skórek. Też jest bardzo fajny, nie trzeba ich potem usuwać. Poza tym wydajny:) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agula Re: Strong Results AVON IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 22.06.04, 21:14 Wlasnie zamowilam sobie ten olejek i mam pytanie - czy to jest taki olejek do wsmarowywania w paznokcie (tak myslalam) czy jak wynika z niektorych postow - odzywka w formie bezbarwnego lakieru?????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mika Re: Strong Results AVON IP: *.bater.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.04, 21:41 strong results to olejek do wsmarowywania. bezbarwny lakier to cos innego :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Agula Re: Strong Results AVON IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 22.06.04, 23:33 No wlasnie tak mi sie wydawalo, wiec nie wiem czemu tu dziewczyny pisza ze slabo sie trzyma....Zreszta mi zalezalo wlasnie na olejku,bo mozna go nakladac ile sie chce i nie zlazi tak jak odzywka w lakierze,ktora trzeba zmywac i malowac od nowa. Odpowiedz Link Zgłoś
gocha221 Re: Strong Results AVON 23.06.04, 10:53 pewnie dzieczyny pisza o odzywce w lakierze bo avon ma z serii nail experts kilka specyfikow i moze sie pomylic. ja w kazdm razie nie wierze w odzywki ktore potem trzeba zmywac zmywaczem. a ten olejek jest ok, choc ja teraz planuje zakup podobnego z firmy barbra. tez podobno dziala i ma pomaranczowy zapach. bo ten olejek avon pachnie tak sobie. ja smarowlam nim paznokcie nawet 3-4 razy dziennie jak bylo z nimi zle. Odpowiedz Link Zgłoś