Gość: kaloo
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
02.08.04, 12:36
Hej dziewczyny,mam interesujące pytanie:jakie są wasze obsesje w
pielęgnowaniu urody?
Ja mam hopla na punkcie pielęgnacji włosów i demakijażu-zmywam twarz
mleczkiem,żelem,szczoteczką i wszystkim co czyści twarz.No i wydaję masę
pieniędzy na odżywki do włosów...
Poza tym uwielbiam żele pod prysznic i balsamy do ciała...;)
Ah!I peelingi-ciała co 2 dni,buzia też lub co 3dni.
A wy co najbardziej lubicie pielęgnować...?;)
pzdr!!!