Gość: dada
IP: 213.25.3.*
04.08.04, 12:50
Zamierzam po raz pierwszy wybrać się do klubu fitnes. Czy możecie mi poradzić
na co się zapisać na początek? Czy wystarczy sam aerobik np. 2 razy
tygodniowo czy lepiej razem z siłownią? Chciałabym schudnąć ok. 5-7kg i
oczywiście ujędrnić ciało. Może Fat Burning albo Pilates? Od czego
zaczynałyście?