Gość: tekla
IP: *.gdm.pl / *.gdm.pl
21.08.04, 15:44
Mam 20 wiosen, w sumie jedyne kosmetyki jakich uzywam to krem antybakteryjny-
matujacy na dzien i pzred snem, zel do twarzy rano i wieczorem. Jezeli chodzi
o kolorowke to maskara, cienie + czasami puder w kamieniu.Pomijam oczywiscie
balsamy do ciała, kremy do rak itd. Jakich kosmetykow powinnam zaczac uzywac
w tym wieku> Monw podacie konkretne firmy/ zastosowanie/ ceny? Dzieki z góry
i pozdarwiam.