stormy-sylvia
23.08.04, 15:57
Dzięki pani Oksany i miłje 25 skomponowałam własną kurację na włosy-
suche,zniszczone,przetłuszcające,wypadające,cienie,bez połysku.Jak widać mam
wiele problemów spowodowanych suszarką,gofrownicą,lokówką,środkom chemicznym
i farbowaniem.Oto moja naturalno-złota (Pantene) kuracja.Byłabym bardzo
zobowiązana jeżli dostarczycie mi opinni na temat kuracji,czy wg.Pani dr.jest
dobra i wg.milej25 wszystko jest na miejscu.Oto ona:
Szampon Pantene Pro-V Złota linia do mycia włosów.-około 3 razy w tygodniu.
PO każdym myciu:nafta kosmetyczna na zniszczone końcówki,płukanka ze szkrzypu
(tu mam pytanie czy płukać po każdym myciu czy rzadzej czy to nie przekarmi
włosów):1 kopiata łyzka ziela
na pełna szklankę wody. (W przypadku długich włosów podwójna porcja).To
doprowadzić do wrzenia a następnie ogrzewać na wolnym ogniu przez jakieś
jeszcze 5-7 min. Odstawić,ostudzić i jeszce letnim naparem spłukać włosy, po
czym wysuszyć jak zwykle. Naparu nie spłukujemy z włosów do następnego
mycia.
Co drugie mycie odżywka Pantene z tej samej serii.
W ciągu tygodnia gdy nie myjemy włosów masaż głowy z pokrzywą i miętą.
Zachęcam również inne internautki Gazety.pl do sprawdzenia wraz ze mną kuracji