Dodaj do ulubionych

Pilomax...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 11:14
Dziewczyny- która z Was używała odżywki PILOMAX w aerozolu.Jest to typowo
lecznicza odżywka do kupienia tylko w aptece,produkuje ją jakaś angielska
firma..

Obserwuj wątek
    • Gość: julita30 nikt ne zna? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.04, 08:05
      • Gość: gokia Re: nikt ne zna? IP: *.tele2.pl 08.11.04, 12:20
        Ja jej kiedyś używałam - jest genialna! Włosy miałam po niej puszyste,
        błyszczące i ładnie się układały. Powiedz, gdzie ją widziałaś - ja jej od
        bardzo dawna nigdzie nie mogłam znaleźć.
        Aha - jeden minus - nie jest zbyt wydajna.
        • kochamgobardzo Re: nikt ne zna? 12.12.04, 09:49
          Można bez problemu kupić w aptece-czasami jak nie ma, to sprowadza z
          hurtowni.Produkuje ja ta sama chyba firma co HenneVax..
    • magia799 Re: Pilomax... 11.10.16, 08:59
      Odżywek pilomaxu w aerozolu jest kilka. Ja używałam do jasnych, i ładnie mi włosy nawilżała. Byłam z 3 stopniowego programu regeneracyjnego do blondu od Pilomaxu właśnie. Cały program jest super, dzięki niemu przestałam podcinać końcówki i udało mi się zapoczątkować zapuszczanie włosów, bo zwyczjnie nie wymagają obcinania :)
    • magia799 Re: Pilomax... 21.10.18, 12:52
      Tak ja używam stale! Rewelacyjne są! Polecam też Sun od Pilomaxu!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka