Gość: julita30 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 11:14 Dziewczyny- która z Was używała odżywki PILOMAX w aerozolu.Jest to typowo lecznicza odżywka do kupienia tylko w aptece,produkuje ją jakaś angielska firma.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gokia Re: nikt ne zna? IP: *.tele2.pl 08.11.04, 12:20 Ja jej kiedyś używałam - jest genialna! Włosy miałam po niej puszyste, błyszczące i ładnie się układały. Powiedz, gdzie ją widziałaś - ja jej od bardzo dawna nigdzie nie mogłam znaleźć. Aha - jeden minus - nie jest zbyt wydajna. Odpowiedz Link Zgłoś
kochamgobardzo Re: nikt ne zna? 12.12.04, 09:49 Można bez problemu kupić w aptece-czasami jak nie ma, to sprowadza z hurtowni.Produkuje ja ta sama chyba firma co HenneVax.. Odpowiedz Link Zgłoś
magia799 Re: Pilomax... 11.10.16, 08:59 Odżywek pilomaxu w aerozolu jest kilka. Ja używałam do jasnych, i ładnie mi włosy nawilżała. Byłam z 3 stopniowego programu regeneracyjnego do blondu od Pilomaxu właśnie. Cały program jest super, dzięki niemu przestałam podcinać końcówki i udało mi się zapoczątkować zapuszczanie włosów, bo zwyczjnie nie wymagają obcinania :) Odpowiedz Link Zgłoś
magia799 Re: Pilomax... 21.10.18, 12:52 Tak ja używam stale! Rewelacyjne są! Polecam też Sun od Pilomaxu! Odpowiedz Link Zgłoś