IP: *.jci.com 06.01.05, 19:40
jak uzywac sauny zeby bylo z korzyscia dla urody?
mysle glownie o cerze - czy mozecie polecic jakies kremy/zabiegi po saunie?
Obserwuj wątek
    • Gość: kk up IP: *.jci.com 07.01.05, 17:00
      no jak, nikt nie chodzi na saune??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka