Dodaj do ulubionych

depilacja łódź

31.08.11, 21:18
Dzień dobry,

czy ktoś może polecić lub odradzić salon deplilacji laserowej w łodzi? Bardzo proszę o opinie!!!
Obserwuj wątek
    • daniiiella Re: depilacja łódź 08.09.11, 11:36
      alaszija napisała:

> Dzień dobry,
      >
      > czy ktoś może polecić lub odradzić salon deplilacji laserowej w łodzi? Bardzo p
      > roszę o opinie!!!
      Ja z własnego doświadczenia mogę polecić salon Viviean w Łodzi viviean.pl/
      Robiłam tam pachy - na pewno czeka mnie jeszcze kilka zabiegów ale już po 2 widać efekty, włosków jest mniej, nie musze się tak często golić i skóra też na tym zyskała bo nie jest szorstka. Polecam tym bardziej jesli masz ciemne włoski i jasną karnację. A co do samej atmosfery w salonie to jest bardzo miło, Pani Katarzyna jest profesjonalistką, bardzo sympatyczna, szybko łapie kontakt z klientem tak więc nie można się nudzić podczas zabiegu a przy okazji udziela wszelkich niezbędnych informacji. Warto zadzwonić i się doinformować albo przejrzeć sobie stronkę :)
    • doriangrej Re: depilacja łódź 15.09.11, 12:08
      Ja byłem niedawno w salonie Viviean viviean.pl/ i jestem zadowolona, Pani tam pracująca jest dyskretna, miła i uprzejma. Nie czułem się głupio chociaż wstydziłem się iść pierwszy raz, ale okazało się, że nie miałem czego się bać, ale muszę przyznać, ze trochę bolało, ale szkoda mi było pieniędzy na środek przeciwbolowy, no wiec zagryzłem zeby i poszło:)
      niedługo ide na kolejny zabieg zobaczymy jakie bede efekty konceowe na razie sobie chwale ;)
    • marysia_321 Re: depilacja łódź 03.10.11, 11:22
      Zachęcam do zapoznania się z artykułem o wadach i zaletach depilacji laserowej oraz porównaniu z depilacją woskiem. Jak się okazuje depilacja laserowa nie jest teraz jedynym słusznym sposobem usuwania owłosienia, a depilacja woskiem, ma wiele plusów w tym finansowy i odziwo wcale nie boli bardziej ... zapraszam do lektury www.sol-lar.pl/depilacja-laserowa-ipl-versus-depilacja-woskiem.htm
      • ex.presja Re: depilacja łódź 07.08.12, 11:31
        Ja chodzę na depilację laserowa do Kliniki Cosmed na al. Kościuszki.
        Efekty super! Mam już gładziutkie łydki i bikini. Przymierzam się do pach i ud.
        Plusem są dobre ceny - zawsze mają jakieś fajne promocje.
        Wcześniej byłam na 3 zabiegach IPL w salonie na Zachodniej, ale włoski odrastały. Po laserze diodowym efekty naprawde są zadowalające.
    • mikka.m Re: depilacja łódź 24.10.12, 21:45
      osoba, której odpisuje juz chyba nie potrzebuje takiej informacji, ale może przyda się ona komuś innemu :)
      Przetestowałam 2 salony w Łodzi.
      Odradzam Deluxa, bo zabiegi na dużej głowicy sa nieskuteczne, miało być 4-5, a na 8 sie skończylo tylko dlatego ze zrezygnowalam, nie dlatego ze pomoglo:/ Ostatnio koleżanka połasiła się na niskie ceny w tym salonie, ale tez zrezygnowała, bo bikini całkowite robiła jej ciagle inna osoba, ciagle był ktoś nowy, a panie które jej robily zabieg poporzednio juz nie poracuja. Po 1 musiała ciągle przełamywać wstyd przed nowa osoba ktora zagłąda jej w krocze, po 2 to mało profesjonalne, ze tam ciagle zmienia sie personel :/
      Słyszałam jeszcze niepochlebne opinie o Estetico, ale nie sprawdzałam na własnej skórze.
      Po ostatnich doświadczeniach przeszłam do Viviean i ten salon mogę polecić w 100 %. Fachowa obsługa i sa efekty, a to najważniejsze :)

• paaaula86 Re: depilacja łódź 06.02.13, 16:57
        chyba panstwo w vivien nie maja innego pomyslu na scigniecie klienta niz kryptoreklama i najezdzanie na markowe salony w lodzi ktore działaja od wielu lat, moze dr eris tez jest zla...smiech na sali, klient nie jest glupi. Po takim "polecaniu" na forum gazeta na pewno nie zawitam do viviean, bo skoro ktoś tak walczy o mnie (czyli Klientke) i musi wypisywac na forach ze inne salony sa nie halo to wole tam nie zagladac, jedynie Bóg wie co się tam musi dziać skoro wychodzą ze swoją nieporadnością na fora ...
        • paul122 Re: depilacja łódź 07.08.13, 11:54
          Depilacja laserowa bardzo fajna sprawa! ja jestem młoda i bardzo sobie to chwale bo chociażby czuję się higieniczniej. Zabieg wykonywałam w salonie Viviean w Łodzi, fajna atmosfera, Pani kosmetyczka bardzo miła i fachowo. Na pewno skorzystam tam z jakiegoś zabiegu:) A cenowo nie wyszło tak źle, bo załapałam się na ciekawą promocje.
    • 0piotr21 Re: depilacja łódź 22.10.13, 11:23
      Ja jako mężczyzna polecam salon depilacji laserowej Viviean w Łodzi. Byłem tam na depilacji karku oraz obecnie korzystam z depilacji klatki piersiowej. Jestem zadowolony z świadczonych tam usług. Polecam.
      • asienka773 Re: depilacja łódź 07.11.13, 12:43
        też byłam w viviean na kościuszki 101. Nie żałuję, efekty są widoczne praktycznie po jednym zabiegu, ale wiadomo wszystkich włosków za jednym razem się nie pozbędziemy. Byłam tez na zamykaniu kilku naczynek. Polecam serdecznie.
    • doris19912007 Re: depilacja łódź 05.06.19, 10:50
      Słuchajcie! Mogę polecić Salon Depilacji ,,Laserowej Zgoła Włoski’’ z Łodzi. Mam niski próg bólu, a tu beztresowo, miło i cenowo super. Mają fajne rabaty okolicznościowe. Ja skorzystałam ze zniżki na Dzień Kobiet. Dziękuję personelowi za super efekt i polecam wszystkim!
      Dziewczyny, tu macie link salonu: zgolawloski.pl
      I widzę, że mają promkę - minus 25% na pierwszy zabieg!;)
      UWAGA! Na hasło DR01 macie 10% rabatu!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka