Gość: Natalia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.05, 19:45 czy ktoras z was wie co z nimi robic by pomogly na cere? slyszalam ze mozna pic wode w ktorej sie moczy algi. Znacie jeszcze jakies sposoby? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: melissa Re: ALGI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.05, 18:21 Moja znajoma piła. Ja tego nie polecam. Ale poleacm korzystać z kosmetyków na bazie alg, balsamy, maseczki. To daje efekty. Wchodzi w skórę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doris Re: ALGI IP: *.chello.pl 08.05.05, 21:15 ja bym powiedziala,ze lepiej zamiast uzywac komstykow na bazie alg, uzywac masczek z samych alg. te dopiero maja dzialanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: ALGI IP: *.icpnet.pl 08.05.05, 21:39 Jakie kosmetyki z algami polecacie (jakich firm). A maseczka z samych alg - czy można sporządzic w domu, czy trzeba się wybrac do kosmetyczki? Odpowiedz Link Zgłoś
malaga1234 Re: ALGI 08.05.05, 21:41 Tu na forum polecano firmy Leim, ale te maseczki są b.drogie. Odpowiedz Link Zgłoś
vanillka Re: ALGI - leim 08.05.05, 21:48 No właśnie - LEIM - a czy nie wiecie czy jest możliwość zakupić mniejszą porcję tych ichnich maseczek? Bo wydać 100 zł po raz pierwszy na coś, czego faktycznie się nie zna to ból... Poza tym na razie iwdziałam to tylko na allegro... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doris Re: ALGI - leim IP: *.chello.pl 08.05.05, 22:07 z tego co wiem mozna kupic mniejsze opakowanie alg przez internet. na stronie www.bandi.pl mialam je ostanio i bylam bardzo zadowolona. kosztuja okolo40 zeta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Natalia Re: ALGI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.05, 21:50 powiedz prosze jak sie robi taka maseczke? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doris Re: ALGI IP: *.chello.pl 08.05.05, 22:11 algi w formie gumowej amski sa w postaci sproszkowanej. nalezy wziac dwie miarki, jak do kawy, chciaz wszystko zalezy od obszaru, wsypac do miseczki i tez dwie miarki zimnej wody mineralnej. musi wyjsc z tego gesta papka. nastepnie liczy sie czas. najlepiej, zeby ktos nalozyl algi, trzeba to zrobic szybko i sprawnie, bo algi gestnieja. naklada sie rownomiernie na cala twarz, mozna tez na powieki i usta, omijajac oczywisci dziurki od nosa. maske nalezy trzymac 20-30 minut. potem tzreba ja zdjac od dolu. jako ze jest to maska gumowa schodzi latwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natalia Re: ALGI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 13:13 ja mam w domu prawdziwe algi, nie w proszku, czy z nich da sie cos zrobic? :) Odpowiedz Link Zgłoś