IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.05, 19:45
czy ktoras z was wie co z nimi robic by pomogly na cere? slyszalam ze mozna
pic wode w ktorej sie moczy algi. Znacie jeszcze jakies sposoby?
Obserwuj wątek
    • Gość: melissa Re: ALGI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.05, 18:21
      Moja znajoma piła. Ja tego nie polecam. Ale poleacm korzystać z kosmetyków na
      bazie alg, balsamy, maseczki. To daje efekty. Wchodzi w skórę.
      • Gość: doris Re: ALGI IP: *.chello.pl 08.05.05, 21:15
        ja bym powiedziala,ze lepiej zamiast uzywac komstykow na bazie alg, uzywac
        masczek z samych alg. te dopiero maja dzialanie.
        • Gość: ania Re: ALGI IP: *.icpnet.pl 08.05.05, 21:39
          Jakie kosmetyki z algami polecacie (jakich firm). A maseczka z samych alg - czy
          można sporządzic w domu, czy trzeba się wybrac do kosmetyczki?
          • malaga1234 Re: ALGI 08.05.05, 21:41
            Tu na forum polecano firmy Leim, ale te maseczki są b.drogie.
            • vanillka Re: ALGI - leim 08.05.05, 21:48
              No właśnie - LEIM - a czy nie wiecie czy jest możliwość zakupić mniejszą porcję
              tych ichnich maseczek? Bo wydać 100 zł po raz pierwszy na coś, czego faktycznie
              się nie zna to ból... Poza tym na razie iwdziałam to tylko na allegro...
              • Gość: doris Re: ALGI - leim IP: *.chello.pl 08.05.05, 22:07
                z tego co wiem mozna kupic mniejsze opakowanie alg przez internet. na stronie
                www.bandi.pl
                mialam je ostanio i bylam bardzo zadowolona. kosztuja okolo40 zeta.
        • Gość: Natalia Re: ALGI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.05, 21:50
          powiedz prosze jak sie robi taka maseczke?
          • Gość: doris Re: ALGI IP: *.chello.pl 08.05.05, 22:11
            algi w formie gumowej amski sa w postaci sproszkowanej. nalezy wziac dwie
            miarki, jak do kawy, chciaz wszystko zalezy od obszaru, wsypac do miseczki i tez
            dwie miarki zimnej wody mineralnej. musi wyjsc z tego gesta papka. nastepnie
            liczy sie czas. najlepiej, zeby ktos nalozyl algi, trzeba to zrobic szybko i
            sprawnie, bo algi gestnieja. naklada sie rownomiernie na cala twarz, mozna tez
            na powieki i usta, omijajac oczywisci dziurki od nosa. maske nalezy trzymac
            20-30 minut. potem tzreba ja zdjac od dolu. jako ze jest to maska gumowa schodzi
            latwo.
            • Gość: natalia Re: ALGI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 13:13
              ja mam w domu prawdziwe algi, nie w proszku, czy z nich da sie cos zrobic? :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka