Gość: kia IP: 81.219.113.* 24.05.05, 18:22 Używal ktoś tego : www.allegro.pl/show_item.php?item=51278346 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: k OCZYSZCZONA SKÓRA IP: 81.219.113.* 25.05.05, 10:53 czy naprawde nikt tego nie uzywal ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sandra Re: OCZYSZCZONA SKÓRA IP: 80.51.249.* 25.05.05, 11:03 Ja używam... Ale strasznie tu drogi... Pozdr. Sandra sandra@namyslow.com GG: 19735 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: CZYŚCICIEL CERY IP: 81.219.113.* 25.05.05, 12:21 no ale jakie efekty ? warto kupic ? i gdzie jest tańszy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Frau Re: CZYŚCICIEL CERY IP: 198.65.192.* 25.05.05, 19:43 ja bym byla ostrozna- to jest zwykly Cold Cream ktory za granica mozna kupic za $2...nie robi on nic innego jak zmywa makijaz i oczyszcza skore- zadna rewelacja. A juz tym bardziej za ta cene. Jak dla mnie to bezczelnosc ze strony tej osoby ze ludziom chce to wcinac i na dodatek cuda obiecuje... Odpowiedz Link Zgłoś