Dodaj do ulubionych

CZYŚCICIEL CERY

IP: 81.219.113.* 24.05.05, 18:22
Używal ktoś tego : www.allegro.pl/show_item.php?item=51278346
Obserwuj wątek
    • Gość: k OCZYSZCZONA SKÓRA IP: 81.219.113.* 25.05.05, 10:53
      czy naprawde nikt tego nie uzywal ?
      • Gość: Sandra Re: OCZYSZCZONA SKÓRA IP: 80.51.249.* 25.05.05, 11:03
        Ja używam...
        Ale strasznie tu drogi...

        Pozdr.
        Sandra

        sandra@namyslow.com
        GG: 19735
    • Gość: k Re: CZYŚCICIEL CERY IP: 81.219.113.* 25.05.05, 12:21
      no ale jakie efekty ? warto kupic ? i gdzie jest tańszy ?
    • Gość: Frau Re: CZYŚCICIEL CERY IP: 198.65.192.* 25.05.05, 19:43
      ja bym byla ostrozna- to jest zwykly Cold Cream ktory za granica mozna kupic za $2...nie robi on nic
      innego jak zmywa makijaz i oczyszcza skore- zadna rewelacja. A juz tym bardziej za ta cene.
      Jak dla mnie to bezczelnosc ze strony tej osoby ze ludziom chce to wcinac i na dodatek cuda obiecuje...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka