Dodaj do ulubionych

CLEAN & CLEAR

13.09.02, 10:51
Chciałam się was zapytać co sądzicie na temat serii Clean & Clear Johnson &
Johnson (tzn. antybakteryjny żel w pompce, ten nowy żel w piance,
złuszczający żel, głęboko oczyszczający żel, płyn do zmywania do cery
normalnej i do cery wrażliwej, krem nawilżający), czy nadaje się ta seria do
cery tlustej, ale czy mi jej nie wysuszy?
Pozdrowionka
Obserwuj wątek
    • cherry18 Re: CLEAN & CLEAR 13.09.02, 11:18
      Czy nikt naprawdę tej serii nie używał?
    • Gość: justy Re: CLEAN & CLEAR IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.09.02, 11:38
      Płyny do zmywania twarzy (oba) są bardzo alkoholowe- wyszuszą Ci twarz.
    • loginka1 Re: CLEAN & CLEAR 13.09.02, 12:08
      Mam na półce płyn do cery wrażliwej, ale używam go tylko w sytuacjach
      awaryjnych i wyłącznie miejscowo. Działa, ale na całą twarz nie ma sensu go
      ładować, bo przesuszy na pewno. Pachnie jak Amol i faktycznie jest mocno
      alkoholowy.
    • Gość: Mela Re: CLEAN & CLEAR IP: *.chello.pl 13.09.02, 16:30
      Uzywam pianki do mysic twarzy. Jest bardzo mial w uzyciu, delikatna, skuteczna,
      wydajna i nie wysusza. Polecam. Uzywalam tez dosc dlugo kremu nawilzajacego,
      byl bardzo fajny, tylko ze z mentolem i slabo nawilzal. Ale nie wysuszal i
      dzialal lekko przeciwtradzikowo. Probowlalam tez peelingu i kremu do mycia
      twarzy, ale zdecydowanie wole pianke.
    • ariana_ Re: CLEAN & CLEAR 13.09.02, 22:22
      Kiedyś używałam kremu do mycia twarzy.Dawał fajne uczucie świeżości na
      twarzy.Potem przerzuciłam się na żel z mikroziarenkami i używam go do
      dziś.Bardzo dobrze oczyszcza , bo działa jak piling ( a cerę mam dość
      tłustą).Płyn do zmywania czerwony jest b.mocny i silnie wysusza, niebieski -
      delikatniejszy.Krem może i nawilza , ale w ogóle nie matuje.Czekam aż mi się
      skończy i zmieniam na inny.
      Pzdr.
      • Gość: agata Re: CLEAN & CLEAR IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.09.02, 10:24
        Ja osobiście uważam, że te kosmetyki są za bardzo agresywne.b. wysuszyły mi
        buzię, jedyne co było w miarę fajne to żel do mycia twarzy ten z granulkami. za
        tę cene mozna kupić lepsze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka