alohaa 29.11.05, 14:12 może i o tym było, przyznaję, że niesledzę na bieżąco, ale wpadłam przypadkiem na sklep FitoMedu w sieci. Swego czasu któraś z dzieczyn polecała ich kosmetyki. Ceny sa bardzo przystepne, zeby nie rzec taniocha ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alohaa Re: Fitomed - sklep internetowy 29.11.05, 14:14 upgrade: www.kosmetykanaturalna.pl/sklep/index.php Odpowiedz Link Zgłoś
mgielka83 Re: Fitomed - sklep internetowy 29.11.05, 14:27 fitomed ma dwa sklepy-ten i pod adresem www.fitomed.pl/sklep.php mysle ze jak się wyśle maila to mozna połaczyć zamówienie:) ostatnio zamawiajac szampony itd dostałam m.in. mikronizowana miete jako gratis z prośba o ocene dzialania:) nie ma jej jeszcze w sklepie ogólnie firma, mimo ze nie do konca natura, ma u mnie wielki plus za podejscie do klienta:) fajne gratisy, a kiedy zareklamowałam jedna przesyłkę, następnego dnia roboczego juz miałam brakujace rzeczy bez zadnych pytań. Słowem klasa. Odpowiedz Link Zgłoś
deanna1 Fitomed 29.11.05, 18:16 czy te kosmetyki nie są testowane na zwierzętach? ktoś wie? Odpowiedz Link Zgłoś
mycha664 Re: Fitomed - sklep internetowy 29.11.05, 20:26 Sprawdziłam stronkę, asortyment fajny,ceny też.Tylko wybierać i kupować.Podają nawet listę składników aktywnych. Tylko co z tymi niaktywnymi,czy też są tylko naturalne?Może Mgiełka może sprawdzić na swoich kosmetych, które u nich kupiła.Jak tylko naturalne to ja też kupuję. Mycha Odpowiedz Link Zgłoś
mgielka83 Re: Fitomed - sklep internetowy 29.11.05, 23:01 nie, na 100 proc one nie są. Mało "dodatków" maja płyny aromatyczne, szampon ma sls, ale daleko, balsam jest taki "pół na pół". gdzieś podawałam skład. A reszty mi się ...nie chce:) w kazdym razie zele do mycia twarzy i hig int maja podobne składy co szampon, ale inne zioła plus kwas mlekowy. Dla nie super restrykcyjnych osób są ok. Na dłuzej bedę kupować szampon(uwielbiam zapach-ziołowy), odzywke i wody, mam zamiar wypróbowac je w wersji "niezmieszanej" z kosmetykanaturalna.pl Odpowiedz Link Zgłoś
piegowaty_fiolek Re: Fitomed - sklep internetowy 17.12.05, 10:34 A czy po tym szamponie do wlosow przetluszczajacych sie nie mialyscie problemow ze skora? Ja chyba dostalam jakiegos uczulenia na sls i luszczy mi sie naskorek na glowie. Szampony przeciwlupiezowe nie pomagaja, a poza tym wszystkie maja ten cholerny sls :/ Odpowiedz Link Zgłoś
asiabed Re: Fitomed - sklep internetowy 17.12.05, 11:08 Ja zakupilam sobie szmpon do wlosow normalych i suchych - i choc mam wlosy przetluszczajace sie - to ten rodzaj mi sluzy. Odpowiedz Link Zgłoś
mgielka83 Re: Fitomed - sklep internetowy 17.12.05, 23:50 uzywałam obu i oba sajak najbardziej ok, nie zauwazyłam wyraźnej róznicy w ich działaniu:0 Odpowiedz Link Zgłoś
kaemka Re: Fitomed - sklep internetowy 19.12.05, 21:59 Szampony Fitomedu różnią się tylko wyciągami ziołowymi, inne składniki są w obu takie same. Mam pod reką żel do mycia twarzy (cera sucha). Skład: Aqua, Herbal Extract, Lauryl Glucoside, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Allantoin, Panthenol, Lactic Acid, Fragrance, Methyldibromoglutaronitrile, Phenoxyethanol. Odpowiedz Link Zgłoś
bzzzk Re: Fitomed - sklep internetowy 27.12.05, 22:14 jakby ktoś był zainteresowany, to nabyłam dziś szampon do włosów suchych oraz żel do higieny intymnej, oto skład: szampon aqua, herbal extract, lauryl glucoside, cocamide DEA, cocamidopropyl betaine, sodium laureth sulfate, peg-7-glyceryl cocoate, lactic acid, fragrance, methyldibromoglutaronitrile, phenoxyethanol żel aqua, herbal extract, lauryl glucoside, cocamide DEA, cocamidopropyl betaine, sodium laureth sulfate, allantoin, panthenol, lactic acid, fragrance, methyldibromoglutaronitrile, phenoxyethanol czyli żel do higieny intymnej nie różni się od tego do mycia twarzy:) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
very_martini Re: Fitomed - sklep internetowy 27.12.05, 22:21 poplułam monitor herbatą. Buhaha 16%VOL 22%VAT -- takie tam... forum homeopatia Odpowiedz Link Zgłoś
lady.de.winter Re: Fitomed - sklep internetowy 29.12.05, 09:24 Nie, nie rozni sie. Stad w ogole pomysl, aby wrazliwcy i "naturalisci" do mycia twarzy stosowali wlasnie wybrane plyny do higieny intymnej, poniewaz te ostatnie sa zwykle lagodniejsze. Oczywiscie nie zawsze - trzeba sprawdzic sklad przed zakupem. Fitomed zreszta ma wiecej takich bardziej uniwersalnych produktow. Jak juz napisalam w innym watku, zamowilam ostatnio pollitrowe opakowanie ich zelu do mycia twarzy i myje nim .... wszystko co popadnie :))). I jestem zadowolona. Odpowiedz Link Zgłoś
asiabed Re: Fitomed - sklep internetowy 29.12.05, 09:59 Wiecie cio, ja przez jakis czas mylam twarz zelem do higieny intymnej Ziaji (nie krzyczcie na mnie za te firme;)) i bylam zadowolona. Przy moje tlustej sklonnej do wypryskow cerze - sprawdzal sie. Potem jednak zmienilam zel na mydlo z Ekosensu - i jestem jeszcze bardziej zadowolona. Ale to prawda - ze mycie twarzy takimi kosmetykami chyba nie jest zle - tym bardziej chyba przy cerze tlustej (tylko nie wiem czy zakwaszanie - kwas mlekowy - na dluzsza mete jest dobre dla skory twarzy, bo ph skory powinno byc chyba raczej kolo 7?a nie blizej 5?). Jak myslicie? Odpowiedz Link Zgłoś
lady.de.winter Re: Fitomed - sklep internetowy 29.12.05, 10:07 Myslimy, ze naturalne pH skory jest blizsze 5 :). www.wizaz.pl/basia_cera_w_zimie_2.php Odpowiedz Link Zgłoś
lady.de.winter Re: Fitomed - sklep internetowy 29.12.05, 10:11 I jeszcze to: www.mediweb.pl/beauty/wyswietl.php?id=408 Odpowiedz Link Zgłoś
asiabed Re: Fitomed - sklep internetowy 29.12.05, 16:15 no zgadza sie:) Ostatnio tyle czytam o tym ph (glownie o ustrojowym), ze juz mnie sie wsio miesza. Dzieki za sprostowanie:) Odpowiedz Link Zgłoś
bzzzk Re: Fitomed - sklep internetowy 29.12.05, 11:28 też myłam kiedyś twarz Ziają, ale to SLS mnie odstraszyło, potem zakupiłam Eris, który przynajmniej SLS nie miał i był w porządku, teraz się skończył, więc mam Fitomed i też jestem zadowolona- w obu celach się sprawdza:) więc używanie żelu do higieny int. jako żelu do twarzy mnie nie dziwi, ani nie bulwersuje:) tylko zastanowiła mnie taka rzecz- czy ph i tu i tu jest takie samo? kompletnie się na tym nie znam, na opakowaniach jest napisane "ph fizjologiczne", więc czy każdy produkt ma jednakowe ph, czy w zależności od zastosowania różnią się? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
catarina1 Re: Fitomed - sklep internetowy 30.12.05, 10:54 A czy w Wawie są jakieś sklepy lub apteki gdzie można produkty Fitomedu kupić? Pomijając oczywiście sklep internetowy. Dzięki! Odpowiedz Link Zgłoś
bzzzk Re: Fitomed - sklep internetowy 30.12.05, 22:19 ja akurat kupuję w budce ze zdrową żywnością na bazarku, na Mokotowie. ale chyba można kupić wszystkie produkty w ich siedzibie na Ursynowie, na Janowskiego 50 (adres jest na ich stronie i mapka dojazdu też). ale jak tam nie byłam jeszcze. pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
krishka Re: Fitomed - sklep internetowy 09.01.06, 19:25 catarina1 napisała: > A czy w Wawie są jakieś sklepy lub apteki gdzie można produkty Fitomedu kupić? > Pomijając oczywiście sklep internetowy. > Dzięki! W zielarni na Placu Trzech Krzyży (obok poczty) Odpowiedz Link Zgłoś
mokta woda pomarańczowa 30.12.05, 16:15 patrzyłam na skład wody pomarańczowej fitomedu i przyznaje ,ze tragiczny nie jest i kupiłabym go gdyby nie pewne 2 składniki. na stronie kosmetykanaturalna mają też 100% wode pomaranczową taką np. do dodawania do kremów. Miał ją ktoś?? Odpowiedz Link Zgłoś
kaemka Re: woda pomarańczowa 31.12.05, 20:38 Jak na moje oko, to jest jedna i ta sama woda, przynajmniej opakowanie na to wskazuje. Tylko zastanawia mnie różnica w cenie: na stronie Fitomedu te wody są po 10 zł, a na www.kosmetykanaturalna.pl po 6 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
asiabed Re: woda pomarańczowa 01.01.06, 19:21 Ja kupilam te ze strony www.kosmetykanaturalna.pl. jestem zadowolona. uzywam jej jako toniku. ma w sobie miedzy innymi ocet owocowy. Dla mnie jest oki. mam cere tlusta ze skolonnoscia do luszczenia (miejscowo) i do zaskornikow. Odpowiedz Link Zgłoś
mgielka83 Re: woda pomarańczowa 02.01.06, 17:53 na stronie kosmetykanturalna te wody są bez atomizera, pewnie stąd róznica w cenie:) Odpowiedz Link Zgłoś
kaemka Re: woda pomarańczowa 06.01.06, 20:24 Dzięki za rozjaśnienie.Mnie tam rozpylacz niepotrzebny, więc kupię tańszą wersję. Odpowiedz Link Zgłoś
krishka Re: woda pomarańczowa 10.01.06, 17:52 Ciekawe rzeczy tam można kupić. Nawet "kiełki przenne"... no, no... Odpowiedz Link Zgłoś
guga3 Re: woda pomarańczowa 11.01.06, 14:13 Witam, jestem tu nowa, myślę o stopniowym przechodzeniu na naturę. Czy te wody Fitomedu nadają się dla cery już nie tak młodej, mieszanej, z błyszczącą i "mocno porowatą" strefą T, zmeczonej i ze skłonnościami do wyprysków ? Chciałabym potestować, ale boję sie tak w ciemno, bo zdarzały mi się podrażnienia i uczulenia, ale to po chemii generalnie, ale ja juz na zimne wolę podmuchać. :-))) Proszę o rady... Zamówiłam sobie też kilka małych, "próbnych" produktów z Dr Hauschka, co Wy na to ? Warte swojej ceny ? Poczytałam już o tym wiele dobrego... Odpowiedz Link Zgłoś