Dodaj do ulubionych

NAJLEPSZA ODZYWKA DO WŁOSÓW

IP: *.local2.pl / *.loonar.pl 24.12.05, 23:16
Witajcie!
Szukam dobrej odżywki do włosów. Prostuje je często dlatego są one suche.
Chcialabym coś naprawde dobrego, co wspomagaloby również prostowanie włosów.
Cena nie gra roli.
Miałam juz hot liss ale nie spisał się niestety.
Szukam czegoś najlepszego.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: zoe Re: NAJLEPSZA ODZYWKA DO WŁOSÓW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.05, 23:55
      Polecam maskę Liss Extreme, też prostuję włosy a po jej użyciu włoski są
      gładkie, nie plączą się, nie puszą. Moim zdaniem świetna "pod żelazko".
      • Gość: barbara Re: NAJLEPSZA ODZYWKA DO WŁOSÓW IP: *.local2.pl / *.loonar.pl 25.12.05, 09:26
        dzioękuje za odpowiedz.
        A jeszcze coś mozecie polecić?
        • Gość: barbara Re: NAJLEPSZA ODZYWKA DO WŁOSÓW IP: *.local2.pl / *.loonar.pl 25.12.05, 11:18
          allegro.pl/show_item.php?item=78671758
          chodzi o tą maske?
          • aaliyah83 Re: NAJLEPSZA ODZYWKA DO WŁOSÓW 25.12.05, 11:47
            Ja przerobiłam już większość odżywek, zwlaszcza profesjonalnych.. Włosy
            prostowałam codziennie przez dwa lata. Teraz przerzuciłam się na lokówkę i grube
            wałki. A jeżeli chodzi o odżywkę która uzdrowiła moje włosy to jest nią Biosilk-
            koktajl owocowy do włosów. Jets świetna. Pozatym bardzo zadowolona jestem z
            serum kerastase nutri sculpt. uzywam dwa razy w tyg na same koncowki, doslonie
            kilka kropelek. mam teraz ładne, zdrowe wlosy bez problemow.
            • Gość: barbara Re: NAJLEPSZA ODZYWKA DO WŁOSÓW IP: *.local2.pl / *.loonar.pl 25.12.05, 11:54
              biosilk-koktajl owocowy? a gdzie to mozna dostac?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka