Gość: ona IP: *.ib.tcz.pl 01.02.06, 22:33 o kurczę kogo stać na wydanie prawie całej pensji na zrobienie takiego makijażu? proponuję podać przepis z nieco tańszych kosmetyków!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: anula_a Re: Słodkie makijaże IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.06, 15:55 ja inwestuję grubsze pieniądze tylko w dobry podkład i puder (clinique, dior, chanel) grunt to ładna cera, Odpowiedz Link Zgłoś
iselle Re: Słodkie makijaże 04.02.06, 14:57 Dla mnie jakieś takie zwyczajne. Nie widzę nic słodkiego w mocno obrysowanych czarną kredką oczach. Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_pea Re: Słodkie makijaże 04.02.06, 18:27 przecież wiadomo że do sesji fotograficznej używają droższych kosmetyków ale bez problemu można je zastąpić tańszymi. Zresztą propnują kosmetyki Bourjois, czyli średnią półke, a Guerlain czy Pupe można spokojnie zamienić na inną firme (jeżeli chodzi o złoty cień to bardzo polecam firme Essence, cień z gąbeczką za 15 złotych a jest naprawdę śliczny! z L'Oreal też jest fajny ale mniej się mieni). a poza tym połowe z tych kosmetyków (ale innych firm) każdy pewnie ma w domu. Odpowiedz Link Zgłoś
iselle Re: Słodkie makijaże 04.02.06, 19:39 Gdzie można kupić cień Essence i czy są srebrne też? Odpowiedz Link Zgłoś
magdaksp Re: Słodkie makijaże 04.02.06, 20:10 dobre pytanie:)jest moze w galerii centrum? Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_pea Re: Słodkie makijaże 05.02.06, 13:08 iselle napisała: > Gdzie można kupić cień Essence i czy są srebrne też? w Galerii Centrum. Nie wiem czy jest srebrny ale ja ręcze tylko za złoty- kupiłam sobie brązowy i jestem nim bardzo zawiedziona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IWONA MAKIJAżE CIEPłE IP: *.osiedle.com 15.04.06, 12:54 PODOBAJOM MI SIE DLATEGO żE Są RADOSNE Odpowiedz Link Zgłoś
lellon Re: Słodkie makijaże 01.06.06, 19:25 a makijaż dla 50-latki jak ma wyglądać? Odpowiedz Link Zgłoś