Dodaj do ulubionych

Słodkie makijaże

IP: *.ib.tcz.pl 01.02.06, 22:33
o kurczę kogo stać na wydanie prawie całej pensji na zrobienie takiego
makijażu? proponuję podać przepis z nieco tańszych kosmetyków!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: anula_a Re: Słodkie makijaże IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.06, 15:55
      ja inwestuję grubsze pieniądze tylko w dobry podkład i puder (clinique, dior,
      chanel) grunt to ładna cera,
      • iselle Re: Słodkie makijaże 04.02.06, 14:57
        Dla mnie jakieś takie zwyczajne. Nie widzę nic słodkiego w mocno obrysowanych
        czarną kredką oczach.
    • sweet_pea Re: Słodkie makijaże 04.02.06, 18:27
      przecież wiadomo że do sesji fotograficznej używają droższych kosmetyków ale
      bez problemu można je zastąpić tańszymi. Zresztą propnują kosmetyki Bourjois,
      czyli średnią półke, a Guerlain czy Pupe można spokojnie zamienić na inną firme
      (jeżeli chodzi o złoty cień to bardzo polecam firme Essence, cień z gąbeczką za
      15 złotych a jest naprawdę śliczny! z L'Oreal też jest fajny ale mniej się
      mieni).

      a poza tym połowe z tych kosmetyków (ale innych firm) każdy pewnie ma w domu.
      • iselle Re: Słodkie makijaże 04.02.06, 19:39
        Gdzie można kupić cień Essence i czy są srebrne też?
        • magdaksp Re: Słodkie makijaże 04.02.06, 20:10
          dobre pytanie:)jest moze w galerii centrum?
        • sweet_pea Re: Słodkie makijaże 05.02.06, 13:08
          iselle napisała:
          > Gdzie można kupić cień Essence i czy są srebrne też?

          w Galerii Centrum. Nie wiem czy jest srebrny ale ja ręcze tylko za złoty-
          kupiłam sobie brązowy i jestem nim bardzo zawiedziona.
    • Gość: IWONA MAKIJAżE CIEPłE IP: *.osiedle.com 15.04.06, 12:54
      PODOBAJOM MI SIE DLATEGO żE Są RADOSNE
    • lellon Re: Słodkie makijaże 01.06.06, 19:25
      a makijaż dla 50-latki jak ma wyglądać?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka