Gość: toska
IP: *.aster.pl / *.aster.pl
04.02.06, 18:35
Polecam dziewczyny ten peeling, w sumie to jest żel złuszczający :) świetny,
mimo że mam dość grube kryształki to jednak gdy się go nakłada na buzie
zupełnie zmieniają się w delikatną piankę. Super, i do tego jaki zapach...
Bardzo jestem zadowolona.