Dodaj do ulubionych

Meteoryty Guerlain - czy są

IP: 87.207.54.* 13.02.06, 17:24
również brązujące? przeglądałam wątki i nie znalazłam informacji na ten
temat - wiem, że wychodzą serie limitowane - ale o odcieniach niczego nie
znalazłam . Dziękuję za odpowiedz.
Obserwuj wątek
      • jade.fox Re: Meteoryty Guerlain - czy są 13.02.06, 18:13
        Beige Chic są baaardzo delikatnie brązujące, może na bladej twarzy bedzie to
        widać ale na śniadej nic a nic, jeżeli szukasz typowego pudru brązującego to
        będziesz zawiedziona.
        Guerlain ma oddzielną linię produktów brązujących pt. Terracotta.
        • llilly Re: Meteoryty Guerlain - czy są 13.02.06, 18:29
          To ja się podczepię :-)))), może zdążę ;-))), powiedz proszę które dają
          ładniejszy efekt rozświetlenia- klasyczne czy Beige Chic?Zwykle byłam opalona i
          używałam true bronze Clinique, teraz jestem w ciąży i solarium odpada dlatego
          szukam czegoś subtelniejszego ale widocznego.Pozdrawiam.
          • jade.fox Re: Meteoryty Guerlain - czy są 14.02.06, 14:51
            Testując na ręce wydaje mi sie że oba kolory mają podobny efekt rozświetlenia,
            na twarzy może być inaczej, u mnie to rozświetlenie jest słabe (mam kolor Pink)
            Beige Chic ma złotawy połysk, ale nie jest brązujący, nadaje sie do ciepłej
            karnacji, a kolor Mythic ma kolorowe kulki które z założenia mają korygować
            cerę.

Jeżeli szukasz pudru w kulkach brązującego to polecam ArtDeco Bronzing Pearls,
            kiedyś mnie konsultantka nimi umalowała i wyglądałam świetnie, delikatna,
            subtelna opalenizna którą można stopniować, kolor dobry dla bladych twarzy,
            delikatny brąz nie żaden ceglasty, są 2 odcienie do wyboru. Przetestuj sobie w
            sklepie, naprawdę fajny efekt.
            Możesz kupić sam wkład w cenie ok 70 zł lub pudełko z pędzlem za 130, ilość
            kulek taka sama więc bardziej opłaca się kupić wkład i porządny gruby pędzel.
          • llilly Re: Meteoryty Guerlain - czy są 13.02.06, 18:39
            Ale przecież nic w tym złego, ja kupuję drogie kosmetyki bo po pierwsze
            wychodzi mi taniej wydać na konkretną rzecz 200 raz na 2 lata niz kupowac co
            miesiąc nową tanią zachciewajkę z której łatwo się rozgrzeszyć a sumarycznie
            podliczajac 2 lata wychodzi później 3 razy wiecej (nie licząc sterty badziewia
            zaśmiecającego łazienkę), a po drugie oprócz bardzo niewielu wyjatków
            wysokopółkowce są po prostu lepsze, przynajmniej dla mojej skóry.Zaznaczam że
            to moje zdanie, nie chcę prowokować dyskusji p.t. tanie kontra drogie, każdy ma
            prawo myśleć tak jak uważa za stosowne i już.Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka