Gość: casjopeja
IP: 217.153.136.*
19.03.06, 09:50
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=572&w=38425676&v=2&s=0 dziewczyny
znalazłam ten wątek na edziecku , jestem na tym forum od wielu miesięcy ,
sledze wszystkie wątki i temat rozstępów pojawial sie tu często. Moze akurat
komus pomoze taka maść , sama jeszcze nie próbowałam ale na dniach wybieram
sie po tą recepte może akurat sie uda. Sama mam rozstepy na udach imimo iz od
porodu minelo już 9 mc to one jeszcze nie zbielaly.