30.07.06, 22:46
Mam takie pytanko-czy miód żle wpływa na kondycje popękanych naczynek
krwionosnych?
Wszędzie jest napisane ze ma własciwosci poprawiajace ukrwienie i
drażniace.Czy to oznacza ze moze powodować pekanie naczynek?
Obserwuj wątek
    • yeld Re: MIÓD 01.08.06, 13:00
      Nie nie mówcie ,ze nikt nie wie.
    • ann_ann Re: MIÓD 01.08.06, 22:09
      mogę powiedzieć na podstawie moich własnych doświadczen na mojej własnej
      skórze - maseczka z czystego miodu (ale takiego dobrego, nie supermarketowego)
      poprawia koloryt cery, ściąga pory i kilka widocznych ( i chyba popękanych)
      naczynek na nosie wyraźnie blednie, jakby "wciągają się".
      miód ma podobno bardzo silne działanie, ale nie sądzę, żeby powodował pękanie
      naczynek. ew. może podrazniać b. delkatną skórę
      • yeld Re: MIÓD 01.08.06, 22:43
        Pytam bo po 1-wydaje mi sie ze jesli preparat ma działanie poprawiajace
        ukrwienie to nie słurzy to słabym naczynkom
        po 2 ja przez 3 miesiace stosowałam miodek na buźke i ciałko iiii spowodowało
        to u mnie popękanie słabych naczynek krwionosnych...
        • ann_ann Re: MIÓD 01.08.06, 23:38
          skoro wiesz, co jest przyczyna, to chyba nie ma sprawy...
    • malika5 Re: MIÓD 03.08.06, 17:30
      Ja też gdzieś czytałam, że nie nadaje się do cery naczynkowej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka