yeld 30.07.06, 22:46 Mam takie pytanko-czy miód żle wpływa na kondycje popękanych naczynek krwionosnych? Wszędzie jest napisane ze ma własciwosci poprawiajace ukrwienie i drażniace.Czy to oznacza ze moze powodować pekanie naczynek? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ann_ann Re: MIÓD 01.08.06, 22:09 mogę powiedzieć na podstawie moich własnych doświadczen na mojej własnej skórze - maseczka z czystego miodu (ale takiego dobrego, nie supermarketowego) poprawia koloryt cery, ściąga pory i kilka widocznych ( i chyba popękanych) naczynek na nosie wyraźnie blednie, jakby "wciągają się". miód ma podobno bardzo silne działanie, ale nie sądzę, żeby powodował pękanie naczynek. ew. może podrazniać b. delkatną skórę Odpowiedz Link Zgłoś
yeld Re: MIÓD 01.08.06, 22:43 Pytam bo po 1-wydaje mi sie ze jesli preparat ma działanie poprawiajace ukrwienie to nie słurzy to słabym naczynkom po 2 ja przez 3 miesiace stosowałam miodek na buźke i ciałko iiii spowodowało to u mnie popękanie słabych naczynek krwionosnych... Odpowiedz Link Zgłoś
ann_ann Re: MIÓD 01.08.06, 23:38 skoro wiesz, co jest przyczyna, to chyba nie ma sprawy... Odpowiedz Link Zgłoś
malika5 Re: MIÓD 03.08.06, 17:30 Ja też gdzieś czytałam, że nie nadaje się do cery naczynkowej. Odpowiedz Link Zgłoś