05.09.06, 21:38
w jakiej cenie są tampony w sklepach rossman?? ja za belle płace w sklepie ok
8 zł za 16 szt. Są tańsze?
Obserwuj wątek
    • f_emmefatale Re: tampony 05.09.06, 21:47
      Własnie dzis przeglądałam gazetę z Rossmana i są teraz przecenione za 2,99zł
      tampony firmy Subtelle.
      • madzia_k Re: tampony 05.09.06, 22:00
        a czy mogłabys przesłac mi skan tej gazetki??
        • f_emmefatale Re: tampony 05.09.06, 22:13
          Ahh..ale to bedzie okrponie długo trwało,a prawde mówiąc strasznie mi się nei chce.
          W piątek bedę odddany zostanie mi apatar,to moge zdjęcia wysłać :)
    • kuleczka82 Re: tampony 05.09.06, 21:59
      a różnią sie czymś od bella? bo bella są dla mnie bardzo dobre i się
      zastanawiam czy te będą takie same?
      Pozdrawiam:)
      • cza_arna Re: tampony 05.09.06, 22:05
        Ja akurat w sumie konkretnie nie wiem czy są lepsze, ale dużo dobrego się o nich
        na forum naczytałam (nie zdążyłam jeszcze wypróbować), podobno są o niebo lepsze
        od belli, podobno są porównywalne jakościowo do tamponów o.b. a przy tym
        znacznie tańsze.
        • f_emmefatale Re: tampony 05.09.06, 22:12
          Ja znowu uważam,że bella jest lepszej jakości,bo o.b. zostawia nitki-Boże i
          pomysleć,że w środku mnie.
          • cza_arna Re: tampony 05.09.06, 22:17
            o o.b. zostawia nitki-Boże i
            > pomysleć,że w środku mnie.

            A skąd wiesz, że zostają w środku Ciebie i skąd wiesz, że się w ogóle oddzialają??
            • f_emmefatale Re: tampony 05.09.06, 22:23
              Przy wyciągnięciu wyraźnie widać wyciągnięte maksymalnie nitki z brzegu
              tampona-nawet jesli jest nasączony.

              Z resztą od kiedy o.b. wprowadziło ta otoczkę Silk wystające niki sa widoczne
              nawet przed aplikacją tampona.

              Nie lubię ich-może inni lubią.
              Ja preferuję Bellę.
    • rapsodiagitana Re: tampony 06.09.06, 00:35
      firmowe Rossmana są tanie i bardzo (moim zdaniem) dobre. Maja takie megapaczki
      32 szt. - jakos taniej niz 10 zł. sa chyba bezkonkurencyjne cenowo, a jakość
      jest OK.
      • elfia4 Re: tampony 06.09.06, 00:40
        Też kilka razy kupowałam je. Jakość dobra, nie odbiega od ob, a cena
        szczególnie w promocji niziutka. Czasem w rossmanie mają promocję na tampony
        belli, ale trzeba tam chodzić regularnie, żeby trafić na promocje, albo śledzić
        ich gazetki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka