kuleczka82 05.09.06, 21:38 w jakiej cenie są tampony w sklepach rossman?? ja za belle płace w sklepie ok 8 zł za 16 szt. Są tańsze? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
f_emmefatale Re: tampony 05.09.06, 21:47 Własnie dzis przeglądałam gazetę z Rossmana i są teraz przecenione za 2,99zł tampony firmy Subtelle. Odpowiedz Link Zgłoś
madzia_k Re: tampony 05.09.06, 22:00 a czy mogłabys przesłac mi skan tej gazetki?? Odpowiedz Link Zgłoś
f_emmefatale Re: tampony 05.09.06, 22:13 Ahh..ale to bedzie okrponie długo trwało,a prawde mówiąc strasznie mi się nei chce. W piątek bedę odddany zostanie mi apatar,to moge zdjęcia wysłać :) Odpowiedz Link Zgłoś
kuleczka82 Re: tampony 05.09.06, 21:59 a różnią sie czymś od bella? bo bella są dla mnie bardzo dobre i się zastanawiam czy te będą takie same? Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
cza_arna Re: tampony 05.09.06, 22:05 Ja akurat w sumie konkretnie nie wiem czy są lepsze, ale dużo dobrego się o nich na forum naczytałam (nie zdążyłam jeszcze wypróbować), podobno są o niebo lepsze od belli, podobno są porównywalne jakościowo do tamponów o.b. a przy tym znacznie tańsze. Odpowiedz Link Zgłoś
f_emmefatale Re: tampony 05.09.06, 22:12 Ja znowu uważam,że bella jest lepszej jakości,bo o.b. zostawia nitki-Boże i pomysleć,że w środku mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
cza_arna Re: tampony 05.09.06, 22:17 o o.b. zostawia nitki-Boże i > pomysleć,że w środku mnie. A skąd wiesz, że zostają w środku Ciebie i skąd wiesz, że się w ogóle oddzialają?? Odpowiedz Link Zgłoś
f_emmefatale Re: tampony 05.09.06, 22:23 Przy wyciągnięciu wyraźnie widać wyciągnięte maksymalnie nitki z brzegu tampona-nawet jesli jest nasączony. Z resztą od kiedy o.b. wprowadziło ta otoczkę Silk wystające niki sa widoczne nawet przed aplikacją tampona. Nie lubię ich-może inni lubią. Ja preferuję Bellę. Odpowiedz Link Zgłoś
rapsodiagitana Re: tampony 06.09.06, 00:35 firmowe Rossmana są tanie i bardzo (moim zdaniem) dobre. Maja takie megapaczki 32 szt. - jakos taniej niz 10 zł. sa chyba bezkonkurencyjne cenowo, a jakość jest OK. Odpowiedz Link Zgłoś
elfia4 Re: tampony 06.09.06, 00:40 Też kilka razy kupowałam je. Jakość dobra, nie odbiega od ob, a cena szczególnie w promocji niziutka. Czasem w rossmanie mają promocję na tampony belli, ale trzeba tam chodzić regularnie, żeby trafić na promocje, albo śledzić ich gazetki. Odpowiedz Link Zgłoś