Dodaj do ulubionych

Fryzjer- wawa

IP: *.chello.pl 24.05.03, 18:33
Poszukuje godnego polecenia fryzjera meskiego-damskiego, bez ryzyka i bez
nadetej atmosfery niektorych salonow fryzjerskich, bede wdzieczny, hej. Matt.
Obserwuj wątek
    • Gość: Anka Re: Fryzjer- wawa IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 24.05.03, 23:21
      Ewa z Domaniewskiej w "Fashion studio", ale spiesz się, bo od 1 czerwca
      przenosi się do swojego salonu przy Wołoskiej. Rewelacja!:)
      • Gość: mikka Re: Fryzjer- wawa IP: *.acn.waw.pl 25.05.03, 20:25
        Znowu kryptoreklama ? To chyba już nieco nudne ...
    • Gość: Magda Re: Fryzjer- wawa IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.05.03, 07:10
      DEYLA, UL. Reymonta 24 lok. 2, pon-pt 8:00 - 20:00, sob. 8:00 - 16:00
      tel. 669-04-38, PANI IWONKA :))), REWELACJA, POLECAM. ŚWIETNA ATMOSFERA,
      ŚWIETNE EFEKTY. POZDRAWIAM!!!
      • Gość: karolcia Re: Fryzjer- wawa IP: 80.51.246.* 26.05.03, 08:49
        Gość portalu: Magda napisał(a):

        > DEYLA, UL. Reymonta 24 lok. 2, pon-pt 8:00 - 20:00, sob. 8:00 - 16:00
        > tel. 669-04-38, PANI IWONKA :))), REWELACJA, POLECAM. ŚWIETNA ATMOSFERA,
        > ŚWIETNE EFEKTY. POZDRAWIAM!!!

        A jak cenowo??
        • Gość: say Re: Fryzjer- wawa IP: *.pwsbia.edu.pl / 172.16.101.* 26.05.03, 18:29
          pani ela z salonu lovely look w m1 w markach- 45 zł
        • Gość: Magda Re: Fryzjer- wawa IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.05.03, 07:39
          Gość portalu: karolcia napisał(a):

          > Gość portalu: Magda napisał(a):
          >
          > > DEYLA, UL. Reymonta 24 lok. 2, pon-pt 8:00 - 20:00, sob. 8:00 - 16:00
          > > tel. 669-04-38, PANI IWONKA :))), REWELACJA, POLECAM. ŚWIETNA ATMOSFERA,
          > > ŚWIETNE EFEKTY. POZDRAWIAM!!!
          >
          > A jak cenowo??
          Strzyżenie+mysie+modelowanie od 30 zeta w gore. Za balejaz (idealny!!!)
          placilam 140 zeta. Dodam, ze mam dlugie i grube wlosy, wiec chyba nie jest to
          wygorowana cena. Moja Mama za trwala zaplacila 110 zlotych (tez ma dlugie
          wlosy). Nie polecam natomiast salonu Gabriel w Klifie na Okopowej i fryzjera w
          Auchaun na modlinskiej. Tam to wiedzą jak psuc wlosy........
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka