25.07.07, 11:36
Nie wiecie,czy ten podklad
torebka.kafeteria.pl/photos/9f653f42f93fd547b23bbfe17a2eb45f.jpg jest
wycofany ze sprzedarzy?Ja kupuje go od ponad roku na Allegro,wg mnie jest
genialny,ale zastanawiam sie dlaczego jest tak trudno dostepny.
Obserwuj wątek
    • czarodziejka87 Re: Revlon 25.07.07, 12:02
      zmien sobie w opisie z WOMEN na WOMAN, a najlepiej jesli nie znasz angielskiego
      to sie nim nie baw
      • black_magic_women Re: Revlon 25.07.07, 19:02
        Rocznik 87?Jesli tak to,mloda jestes czarodziejko!Wiele sie musisz nauczyc,zanim
        zostaniesz profesjonalna trolica.
        A to,czy uzywam liczby pojedynczej,czy mnogiej to juz tylko MOJA sprawa.
    • kingusi Re: Revlon 25.07.07, 12:22
      dlaczego? moze jej chodzilo o kobiety a nie o kobiete????
      -

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka