Dodaj do ulubionych

korektor Revlon

14.08.07, 10:15
licze na to, ze to dobre miejsce na zadanie tego pytania:)
czy ktoras z Was uzwala korektorow revlona:
www.revlon.com/ProductCatalog/ProductDetails.aspx?CategoryID=1&SubCategoryID=2&ProductID=7
lub
www.revlon.pl/twarz_1.html
bo ja uzywalam tego drugiego (starszy model chyba) i zastanwaiam sie
nad zakupem tego pierwszego. czy ktoras uzywala obu i ma jakies
porownanie?
Obserwuj wątek
    • msmarta Re: korektor Revlon 14.08.07, 13:40
      Hej
      Ja uzywam...dla mnie rewelacja, nr1!!!
      Tez uzywalam poprzednia wersje, ale od pewnego czasu jest wycofany,
      ten nowy jest bez pendzelka, wyciska sie i musze przyznac ze nie
      podoba mi sie ta nowa wersja, poniewaz nie jest tak wydajna jak
      poprzednia....
      • adudi Re: korektor Revlon 14.08.07, 15:40
        ale mi bardziej chodzi o sklad, ten nowy ma kwas salicylowy. czy w
        zwiazku z tym nie jest za bardzo wysuszajacy?
        starszy mozna kupic na allegro. maja tego duzo jeszcze....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka