IP: *.crowley.pl 11.07.03, 21:57
mam pytanko chciałabym na moich czarnych włosach "wkleić" sobie kilka pasemek!
oczyywiście u fryzjera( takich sztucznych)ile taka przyjemność kosztuje?
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kimmay Re: pasemka! 12.07.03, 18:02
      ja tego nie robilam, ale moje kumpele tak
      z tego co wiem to kosztuje ok 10zl za pasemko i... osobiscie mi sie one nie
      podobaja,a szczegolnie jak dziewczyny na czarnych wlosach nosza czerwone albo
      biale, a blondynki rozowe.. to oklepane!
      skoro masz czarne wlosy to lepiej zafunduj sobie czerwone lub pomaranczowe
      koncowki! wyglada to ekstra!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka