Gość: anka IP: *.crowley.pl 11.07.03, 21:57 mam pytanko chciałabym na moich czarnych włosach "wkleić" sobie kilka pasemek! oczyywiście u fryzjera( takich sztucznych)ile taka przyjemność kosztuje? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kimmay Re: pasemka! 12.07.03, 18:02 ja tego nie robilam, ale moje kumpele tak z tego co wiem to kosztuje ok 10zl za pasemko i... osobiscie mi sie one nie podobaja,a szczegolnie jak dziewczyny na czarnych wlosach nosza czerwone albo biale, a blondynki rozowe.. to oklepane! skoro masz czarne wlosy to lepiej zafunduj sobie czerwone lub pomaranczowe koncowki! wyglada to ekstra! Odpowiedz Link Zgłoś