Gość: lola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.03, 10:23 Czy ktos uzywał? Interesuje mnie spray, zółty, nabłyszczajacy, czy działa? A do suchych włosów chyba serum, w wąskiej buteleczce. Jakie wrazenia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lola Re: nowe szampony YR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.03, 21:48 Nikt jeszcze nie uzywał? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosia Re: nowe szampony YR IP: 62.199.150.* 05.10.03, 22:20 Wyprobowalam tylko zolty szampon. Nie jestem zachwycona. Odpowiedz Link Zgłoś