Dodaj do ulubionych

IPL Nomasvello

21.01.11, 07:42
witam, chciałam sie zapytać, czy ktoś próbował?
jaki to sprzęt?
czy warto?
kurzą ceną, mam czarne włoski
--
"Każdy z nas ma swoje Westerplatte"
"Wszyscy wiedzą że czegoś nie da się zrobić i wtedy przychodzi ten który nie wie że się nie da i on to robi"
Obserwuj wątek
    • ania1106 IPL Nomasvello 22.02.11, 15:30
     Ja jestem bardzo zadowolona, robię pełne bikini, po 4 razach już są efekty, pewnie zrobie jeszcze trzy i bedzie spokój. Nie chce mi się wierzyć, że zrobiłaś 12 zabiegów bo jeśli nomasvello jest w Polsce od 01.2010 www.nomasvello.pl i to zależy w, którym mieście, to fizycznie co 4 tygodnie nie byłabyś w stanie tyle zrobić.
     • sunflower-j Re: IPL Nomasvello 23.02.11, 09:03
      Ja też polecam. 5 zabiegów na pachy i po wszystkim :) a miałam podobno ciemne i głęboko osadzone włosy (tak mi jeszcze kiedyś kosmetyczka na wosku powiedziała), no i bardzo wrażliwą skórę. moim zdaniem super!
      • swaymenow Re: IPL Nomasvello 18.04.12, 10:10
       kiedy ostatni raz byłas na IPL na pachy w Nomasvello? czy coś odrosło do poprawki po tym ostatnu=im zabiegu? bo ja byłam 2 razy i efekty super, ale tylko na pachy - jednoczesnie miałam robione bikini i w ogóle nie zadziałało? co może byc przyczyną dziewczyny?
  • aival Re: IPL Nomasvello 04.03.11, 21:03
   Witam

   Widze ze co tez inni nie sa zadowoleni z pewnych zabiegow .
   ja teraz na gruperze kupiłam usluge w esthea i narazie po 1 zabiegu widze ze jest roznica
   oni maja ten ipl z rf a teraz jakies promocje maja tylko trzeba do nich dzwonic i sie pytac
   • kola.ela Re: IPL Nomasvello 08.12.11, 12:29
    Witam,
    Polecam NO+VELLO na Masarskiej w Krakowie,
    Szczerze to na początku nie wierzyłam w skuteczność IPL, przekonałam się po zrobieniu całej serii zabiegów na pachy, włoski są o wiele cieńsze, praktycznie wogóle ich nie widać,
    Gorąco Polecam tę firmę, cena też jest interesująca w porównaniu do innych salonów.
    Często śledzę nowości na rynku i natrafiłam na ciekawą ofertę tej firmy a mianowicie KOSMETYCZNE WYBIELANIE ZĘBÓW tylko za 299,00zł.
    Czy ktoś o tym słyszał ?proszę o odpowiedz.
   • gancservice Re: IPL Nomasvello 07.03.13, 12:56
    A teraz o stanie technicznym urządzenia. Teraz rozkwitają się największe "kwiatki", leży w nich 80% problemów związanych z skutecznością zabiegów. Obrazując państwu zasadę działania IPL. Intensywnie Pulsujące Światło (Light) emitowane jest z bardzo precyzyjnie wykonanej lampy ksenonowej, znajdującej się w głowicy zabiegowej, która dotyka do ciała w czasie zabiegu. Lampa ta emituje cała energię, która działa terapeutycznie, lub nie. Stan techniczny takiej lampy to niesamowicie istotny szczegół, gdyż posiadają one określony czas działania, po którego minięciu nikt nie wykona skutecznych i bezpiecznych zabiegów.
    Gdzie zatem leży problem?
    Sprawdzając pogląd klienta i pacjenta, jest to sprawa jak najbardziej oczywista i prawidłowa. Gabinet posiadający w urządzenie chcąc oferować dobre skuteczne zabiegi powinien posiadać w 100% poprawnie działający sprzęt. Żadne magiczne zaklęcia nie są tu potrzebne, bardzo precyzyjne narzędzie do wykonywania zabiegów potrzebuje profesjonalnej opieki. Rozpoznać je można, po tym, że jest sterylnie czyste ( gabinetach kosmetyczne potrafią doprowadzić urządzenia do tragicznego stanu, wiem z doświadczenia), a także w pełni sprawne. Gdy będzie inaczej nie ma szans na przeprowadzenie skutecznego zabiegu i pieniądze wydane na zabieg są zmarnowane.
    Jak zachowuje się właściciel gabinetu? Dla zapewnienia klientom skutecznych zabiegów, konieczne jest dbanie o sprzęt: regenerowanie głowic zabiegowych, po to by lampy były zawsze w 100% niezawodne. Jest to dosyć drogie przedsięwzięcie co pociąga za sobą oszczędności odbijające się na sprawności urządzenia, kosztem efektywnej terapii oraz kosztem klientów, stwierdzających brak efektów. Po prostu właściciele najzwyczajniej w świecie tego nie robią i kłamią w żywe oczy korzystającym z usług.
    Wertować przyczyny można w nieskończoność, ale w dużej mierze są one oczywiste. Nie chciałbym nikogo bronić, jednak pojąć zjawisko. Bardzo ważna kwestia, to portale zakupów grupowych. Wywindowały one zniżki na tego typu zabiegi w metropoliach. Ceny z punktu widzenia klienta są okazyjne -znakomicie. Z punktu widzenia właściciela gabinetu, są dramatycznie niskie- koszmar. Nie stać go przez to na dbanie o sprzęty i proponowanie skutecznych zabiegów. Oczywiście to jest tylko jeden punkt odniesienia w tym procederze oraz nie należy dyskredytować zakupów grupowych. Trafiają się kompetentne salony oferujące okazyjne ceny na sprawnym sprzęcie, znam taki tylko jeden.
    Kłopot tkwi w tym, iż klienci nie mają do dyspozycji rozwiązań, by się przed tym bronić, czy to sprawdzić. Wykonywane są niemające żadnego sensu błyski w czasie zabiegu, gdyż klient i tak nie ma ze sobą sprzętu laboratoryjnego do zweryfikowania stanu lampy i parametrów zabiegowych. „Klient nie sprawdzi tego, nic nam nie udowodni, możemy mu wmówić wszystko, niech przychodzi, zostawia pieniądze za nieskuteczne zabiegi, eksploatacja sprzętu i tak nas nic nie kosztuje”– takie jest myślenie posiadacza salonu.
    Nie jest zjawisko wyjątkowo rzadkie, jednak niestety globalne. Wielkości tej skali może da wyobrażenie przykład Warszawy. Stolica ma około 200 gabinetów oferujących w swoich usługach zabiegi z wykorzystaniem IPL. Ja jako Polskie Centrum serwisowe IPL z siedzibą w stolicy sporą większość z tych miejsc odwiedzam we własnej osobie i likwiduję usterki. Dokładnie wiem, co gdzie jest w jakim stanie oraz jakie są szanse na to, że klient, który trafi do tego gabinetu będzie miał przeprowadzony skuteczny zabieg. Z pełną szczerością oraz odpowiedzialnością, w Warszawie poleciłbym około 15 gabinetów, których usługami warto się zainteresować, ponieważ sprzęt prezentuje zadowalający stan, a tylko 5 jako profesjonalne i skuteczne, gdyż personel również jest kompetentny. Skala kraju rysuje się bardzo podobnie.
    Zatem szukanie gabinetów oferujących skuteczne zabiegi nie jest proste, trzeba mieć dozę szczęścia, albo wykazać się dużą dociekliwością, aby nie zostać oszukanym. Proponuję zadawać pytania obsłudze w gabinetach o sprawy z założenia oczywiste, o kompetencje personelu i potwierdzenie stanu technicznego urządzenia.
    Kilkukrotnie widziałem urządzenia kwalifikujące się najzwyczajniej na bezmyślne narażenie klientów na utratę zdrowia, lub jeszcze tragiczniejsze w skutkach konsekwencje. Tłumaczenie takim właścicielom gabinetów nie przynosi często najmniejszych rezultatów. Postawa GANC-SERVICE jest po stronie uczciwych i profesjonalnych gabinetów oraz klientów. Staram się dotrzeć do Państwa, jako potencjalnych klientów, posiadających wybór i prawo do korzystania tylko ze sprawdzonych, bezpiecznych i skutecznych urządzeń.
    Od lutego uruchomiona jest odświeżona wersja strony internetowej, gdzie znajduje się zakładka referencje (www.gancservice.pl/referencje.html ) Wymienione są tu na krótkiej liście kompetentne salony kosmetyczne, pod którymi Polskie Centrum Serwisowe IPL podpisuje się z pełną odpowiedzialnością. Lista będzie powoli (z uwagi, że dobrych salonów jest niewiele) rozbudowywana i uzupełniana o uczciwe gabinety , w których zaawansowane urządzenia są pod stałą kontrolą. Nie jest to dożywotnia lista, pozycja gabinetu w każdej chwili może być usunięta w przypadku stwierdzenia naruszenia standardów i rygorystycznych norm. Stan techniczny urządzeń w tych gabinetach jest stale monitorowany.
    Chciałbym również zwrócić Państwa uwagę na to, że Polskie Centrum Serwisowe IPL nie siedzi z założonymi rękoma. Od dwóch lat prowadzone jest w serwisie certyfikowanie regeneracji głowic zabiegowych. Po przeprowadzonym serwisie dołączany jest certyfikat z unikalnym numerem, który w gabinecie może być eksponowany, a klient może w łatwy sposób zweryfikować jego autentyczność. Jednakże autorytet Polskiego Centrum Serwisowego IPL nie jest uczciwie wykorzystywany. Jednorazowy certyfikat jest przedstawiany jako gwarancja jakości na wiele urządzeń nie podlegających serwisowi, a także dodatkowo przez wiele miesięcy tracąc ważność. Skutkuje to tym, iż klient ponownie jest oszukiwany. Warto swoje wątpliwości weryfikować bezpośrednio kontaktując się z serwisem, jeśli istnieje taka potrzeba.

    Proszę przekonać się, czy odwiedzany przez Państwa salon został umieszczony na tej liście.
    Te problemy nie przekreślają pewnej niewielkiej liczby gabinetów kosmetycznych, mogących oferować fachowe zabiegi na dobrych, niezawodnych maszynach, ale są to na pewno pojedyncze przypadki. Serdecznie polecam pytać personel salonu mający wykonać dany zabieg.
    Bycie ŚWIADOMYM KLIENTEM, pewnością przyniesie Państwu duże zadowolenie.
    • gancservice Re: IPL Nomasvello 07.03.13, 13:02
     Chciałbym wszystkim zainteresowanym przedstawić istotny wątek w całej sprawie IPL, skuteczności zabiegów i pożądanych efektach terapeutycznych.
     Jestem inżynierem mechatroniki od 2009 zajmuję się zaawansowanymi urządzeniami do kosmetologii i medycyny estetycznej głównie wykorzystującymi technologię IPL. Dbam o stan techniczny i usuwam usterki w tych urządzeniach w Polsce i w Europie.
     Działam całkowicie niezależnie od producentów, od dystrybutorów i sieci salonów. Dzięki temu mogę się wypowiadać w pełni obiektywnie. Dlaczego? ponieważ poziom niezadowolenia z zabiegów IPL robi się zatrważający i wynika tylko i wyłącznie z oszustw w gabinetach, których ofiarami stają się , słusznie niezadowoleni klienci. Tak więc zapraszam do dosyć długiej lektury, ale rzucającej światło na całą sprawę.
     Kluczowe podczas prawidłowo przeprowadzonego zabiegu są dwie rzeczy: stan techniczny urządzenia i kompetentny personel. Jeżeli te elementarne sprawy są na dobrym poziomie, to seria zabiegów przyniesie oczekiwane skutki. Bardzo proste i oczywiste , prawda?
     - Odnośnie personelu. Nie chciałbym się wypowiadać szczegółowo, gdyż to nie moja specjalizacja. Mimo to, w zaawansowanych zabiegach kompetencje, wykształcenie i doświadczenie jest bardzo ważne, każdy sobie z tego zdaje sprawę. Ciężko jest jednak znaleźć gabinet w którym pracują właśnie takie osoby. Ale może warto przed poddaniem się zabiegowi zapytać, kto będzie wykonywał nam ten zabieg? W końcu oddajemy własne ciało pod bardzo zaawansowany sprzęt w cudze ręce. Warto, aby to był przynajmniej licencjonowany kosmetolog, który poszerzył kwalifikacje profesjonalnymi kursami z obsługi urządzenia i posiada na to certyfikat. Wszystko po to aby zabieg był bezpieczny i przy okazji skuteczny.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka