asinek
07.10.03, 10:56
kto moze mi powiedziec (napisac) jakiej jakosci jet bielizna Lupo? Na
zdjeciach wyglada przeslicznie, ceny sa powalajace, nawet gdy dolicze 100 PLN
za przesylke do kraju w ktorym mieszkam (nooo, troche w tym zasluga slabego
kursu zlotowki)
Dzieki!
A.
PS wszelkie opinie dotyczace bielizny rodzimej (nie tylko LUPO) sa jak
najbardziej pozadane!
*******
"good artists copy, great artists steal"
-Picasso-