Dodaj do ulubionych

LUPOLine - PO! MO! CY!

07.10.03, 10:56
kto moze mi powiedziec (napisac) jakiej jakosci jet bielizna Lupo? Na
zdjeciach wyglada przeslicznie, ceny sa powalajace, nawet gdy dolicze 100 PLN
za przesylke do kraju w ktorym mieszkam (nooo, troche w tym zasluga slabego
kursu zlotowki)

Dzieki!
A.

PS wszelkie opinie dotyczace bielizny rodzimej (nie tylko LUPO) sa jak
najbardziej pozadane!
*******
"good artists copy, great artists steal"
-Picasso-
Obserwuj wątek
    • Gość: moboj Re: LUPOLine - PO! MO! CY! IP: *.magma / 192.168.4.* 07.10.03, 11:43
      od kilku lat kupuję bieliznę LUPPO i jestem bardzo zadowolona z jakości.
    • meme1 Re: LUPOLine - PO! MO! CY! 07.10.03, 11:44
      bardzo sobie chwale ta bielizne:)
      • frutelka Re: LUPOLine - PO! MO! CY! 07.10.03, 11:50
        ja nia handluje i klientki wszystkie sa zadowolone i sa dlatego dlugoletnimi
        klientkami:)


        pozdrawiam:)
        • Gość: plum1000 do Frutelki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.03, 12:19
          Frutelko moje do Ciebie napisac @???
          • Gość: Frutelka Re: do Frutelki IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 07.10.03, 12:39
            jasne pisz:) tu masz mail`a frutelka@gazeta.pl lub gg 3135785

            pozdrawiam:)
    • asinek Re: LUPOLine - PO! MO! CY! 07.10.03, 14:29
      dzieki:-)))
      a.

      *******
      "good artists copy, great artists steal"
      -Picasso-

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka