Gość: zizi
IP: *.aster.pl / *.acn.pl
22.10.03, 11:03
Bardzo Was proszę podajcie nazwę jakiegoś dobrego dezodorantu.Jestem
załamana ,ciągle mam wilgotno pod pachami,nie mogę nosić jednolitych trochę
bardziej obcisłych ubrań, bo natychmiast powstają mokre kałuże na
rękawach.To jakiś horror, bo to nawet nie ma zapachu potu,mam wrażenie że to
jest sama woda.Używałam Vichy,Lancome,Adidasa - wszystkie z kulką ,bo w
sprayu żadne na mnie nie dziaąłają. Marzę o tym żeby choć przez jeden dzień
mieć sucho pod pachami :-((((((Błagam pomóżcie!!!!