annandale
04.10.10, 13:12
Muszę coś zrobić z dociepleniem ścian w mieszkaniu,które jest b.zimne.Ściana niezbyt gruba,od strony północno -zachodniej,stare budownictwo,dom zabytkowy i docieplenie od zewnątrz nie wchodzi w rachubę.Wyczytałam ,że można docieplić ,niedrogo,płytami styropianowymi Climapor firmy Rauhfaser.Czy ma ktoś doświadczenie,zakładał u siebie,czy nie wystąpił grzyb.Proszę o radę.Płyty są 4 i 7 milimetrowe,na to dodatkowo specjalną tapetę styropianową.Mieszkanie ogrzewam co gazowe i pójdę z torbami po tej zimie jak coś nie zrobię.Płytami chcę obłożyć tylko 2 ściany.