Dodaj do ulubionych

Co to jest

18.07.06, 23:26
jak dłuzej chodzę około godzinki spina mi mięsnie brzucha ,dalej taki
ból w plecach po prawej stroniena wysokości serca ( zaznaczam po prawej
stronie napisałem serce rzeby kolega wiedział w jakiej to cześci
kregosłupa, od maja kłopoty z kregosłupem od czerwca zaszczyki b12 olfen
itd ,zdjecie pokazuje skrzywienie kregosłupa i staany zqwyrodnieniowe
niedurze kręgosłupa ,3 tygodnie jestem po zaszczkach gimbnastykuje się , a
wiec to jest jak chdze dłuzej albo czekam w kolejce wiec nagle spina mi
mięsnie brzucha i tem bólw w plecach ,potem mam całe plecy jkaby szzztywne
ból jest niewielki trochę mi się zawrcaca w głowie ,nie mogę zrobic
głebszego odechu , odech taki płytki nerwowy itd ,acha ekg robiłem 4
razy i wszystko ok co kolega sadzi o tym muj lekarz twierdzi ze to od
kregosłupa i trzeba piowiczyc troche poczekac 6 tygodni to przejdzie jak
diotre do domu i jak się połoze to po 115 minutach wszystjko wraca do normy
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka