Dodaj do ulubionych

Proszę pomóżcie

21.03.08, 16:13
Moja mama we wrześniu złamała noge z przemieszczeniem w udzie.Miała
skomplikowana operację.Ma wstawione jakieś druty,pręty.Niby
prześwietlenie pokazuje ,że wszystko jest w porzątku noga sie
zrosła.Ale coś jest nie tak,bo noga bardzo puchnie,w zasadzie to
cały czas jest bardzo spuchnieta.Nie wiem czy to by od tych drutów
co sa w srodku ,lekarze ciagle odkładają termin ich wyjęcia.Może
ktoś wie co to jest .Bardzo prosze o rade.
Obserwuj wątek
    • anula36 Re: Proszę pomóżcie 21.03.08, 16:17
      bardzo mozliwe ze to efekt cial obcych w organizmie. czas je usunac- czym lekarze tlumacza odwlekanie zabiegu?
    • kortyzol Re: Proszę pomóżcie 21.03.08, 20:10

    • kortyzol Re: Proszę pomóżcie 21.03.08, 20:19
      Ja miałem podobnie z ramieniem ręki. Po trzech miesiącach miało być zrośniecie i
      tylko tak się lekarzowi wydawało na zdjęciu.Wszystko się rozlazło. Dopiero
      przeszczep z kości wiórków pobranych z prawego talerza miednicy doprowadził do
      zrostu co trwało i trwało.Czas leczenia ręki to 18 miesięcy.Wszystko przez
      błędną decyzję jednego konowała bo inaczej go nie mogę określić. Teraz założyłem
      baranowi sprawę karna .Może pomoże Ci prof Romanowski z Poznania najlepiej
      zadzwoń do niego do Akademii.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka