helena5411
21.03.08, 16:13
Moja mama we wrześniu złamała noge z przemieszczeniem w udzie.Miała
skomplikowana operację.Ma wstawione jakieś druty,pręty.Niby
prześwietlenie pokazuje ,że wszystko jest w porzątku noga sie
zrosła.Ale coś jest nie tak,bo noga bardzo puchnie,w zasadzie to
cały czas jest bardzo spuchnieta.Nie wiem czy to by od tych drutów
co sa w srodku ,lekarze ciagle odkładają termin ich wyjęcia.Może
ktoś wie co to jest .Bardzo prosze o rade.