Dodaj do ulubionych

Dla Anitki

05.10.05, 00:02
Mam prośbe do wszystkich ,wczoraj o godz 16 targnęła na życie 17 letnia
Anitka ,przyjaciółka mojej Natalki ( jest w szoku) Anitka zostawiła list
pożegnalny dla swojej matki tak bardzo ją skrzywdziła ,że dziewczyna
postanowiła się powiesić ,jak bardzo musiała cierpiec skoro zakończyła swoją
drogę zycia i tu moja prosba i mojej córki zapalcie dla niej światełko,żeby
już nigdy nie błądziła ,oświeccie jej drogę.[*]
Obserwuj wątek
    • grazka8 Re: Dla Anitki 05.10.05, 00:07
      Cóż... cichym marszem uczcimy Ciebie
      czemu tak stało się- Ty wiesz
      wstawiaj się za nas w swoim niebie
      obyś tam była tym, kim chcesz

      kolejna jasna, piękna dusza
      odeszła w lepszy? gorszy? świat
      tylko tragedia nas porusza
      ...życie jak wątły domek z kart.
      www.dlaczego.org.pl/foto/annat/011.jpg
      • mrozbasia Re: Dla Anitki 05.10.05, 07:54
        [*]
        • odp Re: Dla Anitki 05.10.05, 09:30
          [']['][']
          • aagulek Dla Anitki 05.10.05, 09:54
            [*]
    • muress biedne dziecko :( ['][']['] 05.10.05, 11:02
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka