gologolo Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 30.03.07, 09:45 Przypomniałem sobie. Przecież jest Partia Kobiet. Tam sobie można pozrzędzić. A w domu do garów, jakąś zupę może ugotować... Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 30.03.07, 13:13 Znowu przesadzasz, Partia Kobiet, to nie partia zrzędzących "bab". Coś mi się widzi, że Ty, lekkim(?) mizoginizmem się podpierasz? Z "babami" nie radzę wojować! :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 30.03.07, 15:22 Klub Akcent, pierwszy wtorek kazdego miesiaca:-))) A od PK z daleka, moj panie, bo Ci kompleksy wylaza. Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 30.03.07, 18:10 Podobno ma być remont od kwietnia, taki kompleksowy ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
gologolo Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 30.03.07, 19:32 Kompleksowo: "Chłop jak żaba lepszy jak każda baba!" hola, hola. Odpowiedz Link Zgłoś
misshka Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 30.03.07, 21:49 Panowie radzę nie lekceważyć, może w najbliższych wyborach nie bedzie to samodzielna większość, ale z pewnością najpważniejsza partia w parlamencie. To naprawdę niedługo, nie takie rządy, (te obecne), przetrzymaliśmy. I będę mógł powiedzieć - A nie mówiłem albo - "Ja wiedziałem, ze tak będzie". I nie jest to tylko wiosenny optymizm. Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 30.03.07, 23:31 Panowie! prosze sie nie martwic, znajdziemy odpowiednie miejsce:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 30.03.07, 23:34 Cokolwiek, byś Misshka nie przepowiedział, toto, co jest teraz nie było przewidziane przez największych "jasnowidzów". ORWELL się chowa! A, zawdzięczamy, toto, naszej męskiej populacji, niestety... Układnym popieraniu SIę - bliżniacy to przewidzieli? Bo, choć CHłOP, jak żaba - nigdy nie baba! Całe szczęście dla "bab" i żab! Jeśli, dziewczyny z PK są na razie "niewyraźne", to tylko dlatego, że pierwsze "pociski" są i będą skierowane od "PANóW", zdziwionych, że baby nie chcą żyć "jak pan bóg przykazał". Do garów, do dzieci! Osobiście, nie mam nic przeciwko takiemu podziałowi ról, bo naturalna to rola byc matką i żoną(?), Allllle...??? Czy, faceci rozumieją naszą misję na tej planecie??? Myślę, że nie! Bo gdyby rozumieli, mając przewagę wszędzie(!) (a tak nas niby kochają), to KOBIETY nie musiałyby jednoczyć się w WALCE O SWOJE PRAWA!!! Rodzi się WIELKA KONKURENCJA DLA OSZOłOMóW! I choć do żadnej partii nigdy nie należałam, to nie wiem, czy pozostanę wierna swym zasadom. Popieram, więc, nawet "w ciemno" Parię Kobiet, jakby nie patrzył, naszą "Rzeczpospolitą Babską"! Niech się święci! :-))) Alleluja i do przodu! ;D Odpowiedz Link Zgłoś
chetor Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 31.03.07, 09:39 Naatuś, ale feministyczne babsko z Ciebie wylazło ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
gologolo Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 31.03.07, 14:50 a daj Jej wiertarkę, to będzie ubijać białko...bo wiertarki nie poradzi ani umysłowo ani fizycznie. Wiercić to rzecz męska. Hola,hola. Odpowiedz Link Zgłoś
trawolta Poparcie PK 02.04.07, 10:27 Witam, Przy całej mojej sympatii do ruchu feministycznego oraz szacunku dla grudziądzkiej liderki PK - na początku będzie zupełnie dobry wynik sondażowy, po kilku miesiącach PK zejdzie do poparcia na poziomie błędu statystycznego. Trochę szkoda, odświeżyłaby się scena polityczna. Odpowiedz Link Zgłoś
bizu5 Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 02.04.07, 10:30 Spodziewałam się...że i mnie się oberwie, wszystkich to tutaj spotyka. Niezwykle interesujące! macie tu wyjątkowego speca w osobie gologolo. Już na wstępie wie, że kolejna niedouczona wykształcona....Ło matko jedyna, ale z Ciebie radykalny człek. No i coś jeszcze: nastawienie do kobiet, pozostawia wiele do życzenia, delikatnie mówiąc, jeśli w ogóle coś tu można powiedzieć. Współczuję PANIOM, które mają z Tobą do czynienia. A Tobie Naata dziękuje za słowa pocieszenia. Odpowiedz Link Zgłoś
gologolo Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 02.04.07, 13:17 jeżeli ktoś ocenia moje kompleksy nie znając mnie, niech się nie dziwi obrony z mej strony... Odpowiedz Link Zgłoś
bizu5 Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 01.04.07, 00:07 Ale ten gologolo to zakompleksiony facet, czy "niefacet"? A tak w ogóle to nowa tu jestem, kolejna baba, przez duże B. Odpowiedz Link Zgłoś
gologolo Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 01.04.07, 12:26 coś mi tu śmierdzi... dużo pasuje... a jakie są Twoje kompleksy? Syndrom niedouczonej wykształconej Baby? Za małe coś? Za duże coś? Za krzywe coś? Nie szukaj kompleksów u innych ,prędzej znajdziesz je u siebie. A ja swoje mam, jak każdy, oprócz premiera. Dlatego mam dyspepsję. Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 01.04.07, 12:29 Cześć! Bizu5! :-) Nie przejmuj się "gologolo", w jego przekonaniu i tak nikt nie dorówna MU intelektem - o subtelności młota pneumatycznego. To umysł, nielada... ;) pozdrówki Odpowiedz Link Zgłoś
gologolo Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 01.04.07, 12:36 o witam Naatkę, czyżbyś szła w ślady V.? Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 01.04.07, 12:43 Witaj Gologolousiu! "V" - Vammpirrka masz na myśli??? nie dorównam MU w prawieniu 'komplementów" :D Odpowiedz Link Zgłoś
gologolo Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 01.04.07, 12:49 Nie dorównasz mu ,bo facet. Mam pewną przewgę nad Tobą, ale nie wiesz jaką . I chyba sie nie dowiesz. Magdalena Środa moim idolem. Zaraz za nią Kazia itd. Sorry, ale mam to w genach. Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 01.04.07, 13:10 o przewadze - świetna znajomość informatyki? O Paniach, które wymieniłeś - masz dobry gust. Lubię Je obie. Obojętnie co masz w genach- nie musisz "sorrować". Wszak ich posiadanie, to dzieło matki Natury. Odpowiedz Link Zgłoś
gologolo Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 01.04.07, 13:23 Jedna między nami różnica: Ty masz XX, ja XY. I tak już zostanie do końca świata. Kazia nawet fajna sz(cz)tuka. A pedziem nie jestem i nie będę już raczej!!! Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 01.04.07, 16:17 "Mam pewną przewgę nad Tobą, ale nie wiesz jaką . I chyba sie nie dowiesz." ------------------------------------------------- odnośnie tej wypowiedzi, było moje pytanie! To, że mamy odmienne geny to chyba, jasne? Co do fajnych "sz(cz)uk".. "nie ma brzydkich kobiet, tylko czasem wina brak" :-)) Kazia ostatnio wypiękniała, zrobiła się jakaś taka delikatna, z wyglądu. :-)) To dobrze, że nie jesteś "pedziem" (dlaczego prowokujesz tematem gejów?) - tyle samotnych dziewczyn na tym świecie! :P Odpowiedz Link Zgłoś
toja50 Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 01.04.07, 20:23 Wlasnie, i po co to? Odpowiedz Link Zgłoś
naata Re: poszukuję kawiarni dla zrzędzących bab... 04.04.07, 15:38 bo nie znalazł knajpy dla zrzędzących "bab", u nas Mu najlepiej ;P Odpowiedz Link Zgłoś