xyz-37
01.02.10, 14:27
Jak obecnie wygląda sprawa zasiłków dla bezro
botnych?skończy mi sie w lutym zasiłek,pobierałam go 6
miesięcy,jestem osoba chorą i mam
ograniczenia co do wykonywanego zawodu,nie ma dla mnie ofert
pracy.poza tym,zus odebrał mi rentę,mimo ze zdrowa nie jestem.jesli
skonczył sie zasiłek który brałam przez 6 miesiecy,czy jest szansa
że przedłużą mi go?