Gość: zzz
IP: 195.82.180.*
30.07.10, 12:38
I znowuż propaganda "zostań inżynierem bo czekają na ciebie góry
złota".
Ku przestrodze - przyzwoite (ale w żadnym razie świetne) zarobki
czekają na ludzi: z kilkuletnim doświadczeniem, ze znajomością
specjalistycznych narzędzi pracy (często niedostępnych dla zwykłych
śmiertelników), z uprawnieniami (fakt- tylko niektóre branże).
Teraz młody maturzysto odpowiedz sobie na pytanie czy będziesz
posiadał którąś z tych cech po studiach.
Nie?
Pracy dla absolwentów nie ma